fot. Babskie Granie 30+, edycja marzec 2021

"Babskie granie 30+" 7 marca

Na pierwszy marcowy weekend zaplanowano drugie podejście do kolejnej odsłony "Babskiego grania 30+". Na zgłoszenia Wydział Piłkarstwa Kobiecego Wielkopolskiego ZPN czeka do końca lutego.

Impreza odbywa się cyklicznie od 2018 roku. Kilkadziesiąt pań spotyka się na zmianę raz na hali, raz na boisku. Tym razem nadszedł czas na zmagania na parkiecie. Pierwotnie rywalizacja miała mieć miejsce 23 stycznia, jednak ze względu na obostrzenia związane z pandemią, musiała zostać przełożona.

Do udziału w rozgrywkach zapraszamy zespoły złożone, zgodnie z zasadami, w większości z pań urodzonych najpóźniej w roku 1991. Możliwy jest występ zawodniczek młodszych w liczbie dwóch na zespół. W ich przypadku warunkiem jest jednak ukończenie 18. roku życia. Wpisowe od zespołu wynosi 100 złotych, a zapisy przyjmowane są do 28 lutego mailowo pod adresem sekretariat@wielkopolskizpn.pl. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w "Babskim graniu 30+" mogą wziąć wszystkie chętne panie, także te, które nie mają zespołu! Zgłoszenia indywidualne również przyjmowane są mailowo, zainteresowane zawodniczki zostaną dołączone do uczestniczących drużyn.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 600 437 114.