fot. Babskie Granie 30+, edycja styczeń 2021

Kolejna edycja "Babskiego grania 30+"

23 stycznia po raz kolejny na piłkarskich zmaganiach spotkają się panie, które swoje życie związały z piłką. W hali POSiR w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja "Babskiego grania 30+".

Wielkopolski ZPN organizuje wydarzenie od 2018 roku. Kilkadziesiąt pań spotyka się cyklicznie, na zmianę raz na hali, raz na boisku. Tym razem nadszedł czas na zmagania na parkiecie. Kolejną odsłonę turnieju zaplanowano w Poznaniu na 23 stycznia.

Do udziału w rozgrywkach zapraszamy zespoły złożone, zgodnie z zasadami, w większości z pań urodzonych najpóźniej w roku 1991. Możliwy jest występ zawodniczek młodszych w liczbie dwóch na zespół. W ich przypadku warunkiem jest jednak ukończenie 18. roku życia. Wpisowe od zespołu wynosi 100 złotych, a zapisy przyjmowane są do 15 stycznia mailowo pod adresem sekretariat@wielkopolskizpn.pl. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne, liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w "Babskim graniu 30+" mogą wziąć wszystkie chętne panie, także te, które nie mają zespołu! Zgłoszenia indywidualne również przyjmowane są mailowo, zainteresowane zawodniczki zostaną dołączone do uczestniczących drużyn.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 600 437 114.