Weekendowe rozgrywki piłki kobiet

​Kotwica Kórnik w weekend rozegrała zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z Akademią Piłkarską LG Gdańsk. Rywalki z Gdańska urządziły sobie w Kleszczewie prawdziwy festiwal strzelecki i pokonały gospodynie aż 1:11. Jedyną bramkę dla Kotwicy strzeliła najskuteczniejsza w zespole Martyna Boguszyńska.

W drugiej lidze Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym boisku Victorię Sianów 4:0 i z 9 punktami zajmuje 6. miejsce w tabeli rozgrywek. W derbach wielkopolski spotkały się natomiast GSS Grodzisk Wlkp. iLipno Stęszew. Jak na derbowe spotkanie przystało emocji w meczu nie brakowało, a samo spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Bramki dla Grodziska strzeliła Walkowiak i Marek, a dla Lipna dwa gole zdobyła Konieczna.

W trzeciej Lidze lider I grupy Górnicza Konin pokonał na wyjeździe rezerwy Kotwicy Kórnik 0:2. Kolejne spotkanie wygrał drugi zespół Polonii Poznań. Tym razem 2:0 pokonał na własnym boisku koniński PWSZ. Podziałem punktów zakończył się mecz UAM Poznań z zespołem Zjednoczeni Kaczory.

W drugiej grupie liderem pozostaje debiutujący zespół Ka4 ResPect, który tym razem na własnym boisku rozgromiły Grom Czacz 12:1. Komplet zwycięstw ma także na swoim koncie Juna Trans Stare Oborzyska, który 6:0 pokonały rezerwy Ostrovi Ostrów. 3 punkty zdobyły także zawodniczki Gromu Wolsztyn, które 7:5 pokonały Streiner Polonię Leszno.