Zgłoszenia do Pucharu Polski kobiet w futsalu

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie kobiece drużyny do udziału w Pucharze Polski kobiet w futsalu. Wojewódzkie eliminacje zaplanowano na 29 grudnia w Poznaniu.


​​Rozgrywki wracają do kalendarza imprez piłkarskich po ośmiu latach przerwy. Ostatnim triumfatorem był zespół z Wielkopolski. W 2010 roku w prowadzonych w systemie turniejowym rozgrywkach triumfował Medyk Konin. 

Pierwszym etapem pucharowych zmagań kobiet na parkietach będą eliminacje wojewódzkie. Do udziału w nich zapraszamy zarówno drużyny zrzeszone jak i zespoły amatorskie czy też występujące w rozgrywkach na boiskach trawiastych. Koszt uczestnictwa to 150 zł, a zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem futsal@amu.edu.pl do 21 grudnia. W zgłoszeniu należy zawrzeć nazwę zespołu i dane kontaktowe jej przedstawiciela. Co istotne, nie ma konieczności rejestrowania zawodniczek do rozgrywek w systemie Extranet.

​Format jednodniowej rywalizacji zostanie dostosowany do liczby zgłoszonych drużyn. Najlepszy zespół awansuje do rozgrywek na szczeblu centralny. Szczegółowe informacje uzyskać można u przedstawicieli Komisji ds. futsalu i piłki plażowej Wielkopolskiego ZPN pod numerem 603 777 442.