fot. thumb_PZPN_v1_1180x500_landscape.jpg

Blok szkoleniowy dla obserwatorów, sędziów III i IV ligi oraz Programu Mentorskiego i Wojewódzkiej Kadry Asystentów z Wielkopolski

Kolegium Sędziów PZPN organizuje blok szkoleniowy dla obserwatorów oraz sędziów III ligi i szczebla wojewódzkiego.

Zajęcia odbędą się w formule online i pierwsze z nich zaplanowane jest już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 (6.02.2021). W pozostałe dni szkolenia będą rozpoczynały się o godzinie 19:00.

Uprzejmie przepraszamy za bardzo późne podanie do wiadomości, ale informacja pierwotnie została wysłana na stary adres Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN (o domenie kswzpn.pl), który już od kilku lat nie istnieje.

Pomimo tego liczymy na Waszą niezawodną obecność, aktywność i chęć ciągłego doskonalenia swojej wiedzy sędziowskiej.

Decyzją Prezydium Kolegium Sędziów zobligowani do udziału w niniejszym bloku szkoleniowym są:

obserwatorzy z całej Wielkopolski niezależnie od szczebla rozgrywkowego, sędziowie III i IV ligi oraz członkowie Programu Mentorskiego i Wojewódzkiej Kadry Asystentów.

Uczestnicy otrzymają na maila link do wejścia na szkolenie oraz - dzień wcześniej - link (WeTransfer) do pobrania klipów, które zostaną wykorzystane na spotkaniu.

Na samym dole komunikatu znajdziecie szczegółowy plan zajęć, a poniżej prezentujemy treść maila:

"Centralna Komisja Szkoleniowa KS PZPN ustaliła cykle szkoleń online dla sędzi i sędziów III L, IV L, sędzi/sędziów programu mentorskiego z wojewódzkich związków oraz obserwatorów III i IV L.

Tematy szkoleniowe oraz wykładowcy:

1) Zdarzenia w polu karnym - Robert Małek

2) DOGSO/SPA - Jacek Walczyński

3) Gradacja fauli - Damian Picz

4) Art. 11 - Katarzyna Wierzbowska

5) Zarządzanie/smart refereeing - Julian Pasek

6) Ręka - Marcin Szulc

Udział w szkoleniach powinien być obowiązkowy i uczestnicy powinni dołożyć wszelkiej staranności, by w danym dniu mieć dostęp do bardzo dobrych łączy internetowych.

Każdy uczestnik szkolenia zostanie zobowiązany do ściągnięcia przesłanych drogą internetową (WeTransferem) dzień przed wykładem materiałów szkoleniowych, które będą wykorzystywane podczas wykładu. 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z Waszą akceptacją i wspólnie umożliwimy sędziom ujednolicić interpretacje Przepisów Gry i wpłyniemy na lepszą jakość ich sędziowania."

plan szkoleń zima 2021_obserwatorzy_sędziowie III i IV ligi_Program Mentorski_Wojewódzka Kadra Asystentów