fot. Reprezentacja KS WZPN

"Dwa razy po 3:0" - Reprezentacja Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN liderem!

Reprezentacja Kolegium Sędziów, która jest beniaminkiem została liderem 2 ligi tzw. "siódemek" plasując się na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw i stosunkiem bramek 9-1.

08.06.2020 Kolegium Sędziów WZPN - Team Envitest 3:0

W tym meczu mieliśmy dwóch debiutantów w rozgrywkach ligi "Futbolsportu": Łukasza Jaskólskiego (2 asysty) i Roberta Pawlickiego (gol). Ten pierwszy mógł zostać komplentym bohaterem jednak w II połowie fatalnie przestrzelił niemalże na pustą bramkę. Cała drużyna zagrała bardzo dobrze, a przede wszystkim walecznie co było efektem m.in. napomnienia dla Łukasza Araszkiewicza. Dwie kolejne bramki strzelili najmłodsi w drużynie czyli Wojciech Pietrucki oraz Wiktor Kapłon. Z nimi w składzie o przyszłość reprezentacji nie musimy się martwić. Z kolei pełniący tego dnia wyjatkowo rolę bramkarza Damian Knopik udowodnił, że również między słupkami świetnie się spisuje. Arbiter tego spotkania Patryk Mocek wykonał bardzo dobrze swoją pracę w niełatwym meczu dzięki czemu na boisku panował spokój. W drużynie przeciwnej wystapił nasz były sympatyczny sędzia Mateusz Murawski, który tego dnia dostał "podwójny plaster" i bramki nie zdołał nam strzelić.

 

Skład: Damian Knopik (br.) - Łukasz Araszkiewicz, Łukasz Jaskólski, Wiktor Kapłon, Robert Pawlicki, Wojciech Pietrucki, Remigiusz Rura, Robert Szymkowiak, Wojciech Tietz, Michał Waskowski.

http://liga.futbolsport.pl/terminarz/2335/mecz/

http://liga.futbolsport.pl/aktualnosci/611/

 

18.06.2020 Reprezentacja Kolegium Sędziów WZPN - AP NABO 3:0

Przeciwnik przystępował do meczu tak samo jak my z kompletem zwycięstw. Warunki pogodowe fatalne - ulewa i burze jednak drużyna pokazała charakter i przybyła na zawody udowadniając, że nic im nie straszne oraz że nie jest z cukru:) Kolejny mecz i kolejny debiutant z bardzo dobrym występem oraz zdobytą bramką czyli Adam Karmoliński. Mecz przez większość czasu przypominał piłkarskie szachy i bardzo długo utzymywał się wynik 1:0 po bramce wspomnainego wcześniej "Karmy". Sama akcja to przepiękna kombinacja i seria podań niczym słynna barcelońska "TikiTaka". Za każdym razem na wysokości zadania stawał nasz bramkarz Maciej Łabenda strzegąc własnej bramki niczym skarbca. Po uzyskaniu prowadzenia bardzo mądrze graliśmy w obronie licząc na kontry. I po takich dwóch kolejno strzelali Damian Knopik po pięknym odegraniu piętką Remigiusza Rury oraz Kacper Popek, który wykonał rajd przez połowę boiska ogrywając po dordze przeciwników jak tyczki. Pod względem taktycznym był to najlepszy mecz naszej reprezentacji w historii rozgrywek. Niestety niemiłym akcentem jest kontuzja, której nabawił się bardzo dobrze i ofensywnie grający tego dnia nasz środkowy obrońca Wojciech Tietz (z pierwszej diagnozy wynika, że częsciowo zerwane więzadło). Wielkie brawa dla naszych chłopaków za postawę, a Wojtkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko!

 

Skład: Maciej Łabenda (br.) - Łukasz Araszkiewicz, Wiktor Kapłon, Adam Karmoliński, Damian Knopik, Wojciech Pietrucki, Krzysztof Połomka, Kacper Popek, Remigiusz Rura, Wojciech Tietz.

http://liga.futbolsport.pl/terminarz/2369/mecz/

http://liga.futbolsport.pl/aktualnosci/619/

 

Tabela: http://liga.futbolsport.pl/ligi