fot. KURS 2020

Egzaminy w niższych klasach rozgrywkowych

Poniżej przedstawiamy daty egzaminów dla sędziów poszczególnych stref od klasy „O” do „próbnych”. Istnieje możliwość zaliczenia egzaminu w innej strefie, jednak należy to zgłosić, drogą elektroniczną na adres ks.szkolenie@wielkopolskizpn.pl  podając w treści nazwisko i imię, klasę rozgrywkową oraz okręg, z którego pochodzi sędzia i termin, w którym będzie zdawał egzamin.

1)      „strefa Poznań” – 11 sierpnia br. (godziny popołudniowe);miejsce Poznań

2)      „strefa Piła” – 14 sierpnia br. (godziny dopołudniowe);miejsce Wągrowiec

3)      „strefa Kalisz” – 30 sierpnia br. (godziny popołudniowe);miejsce Pleszew

4)      „strefa Konin” – 3 września br. (godziny popołudniowe);miejsce Konin

5)      „strefa Leszno” – 6 września br. (godziny popołudniowe);miejsce Leszno

UWAGA !!!

Sędziowie, którzy mają nieuregulowane płatności takie jak, ubiegłoroczna licencja, KFP i KFD, nie mogą przystąpić do egzaminu, dotyczy to również osób, które nie wykonały badania lekarskiego lub nie zapłaciły 250 zł za strój sędziowski, który otrzymali w 2019/20 roku.Sedziowie, którzy chcą sędziować mecze IV i V ligi powinni zapoznać się z regulaminem sędziowskim tych rozgrywek.

Informujemy, że egzamin poprawkowy dla sędziów IV, V ligi, WKA oraz obserwatorów i osób z usprawiedliwioną nieobecnością w dniu 24 i/lub 29 lipca odbędzie się 11 sierpnia w Poznaniu razem z egzaminami „strefy Poznań”.

Wszyscy sędziowie ze względu na obostrzenia epidemiologiczne powinni być zdrowi,mieć maseczkę i własne przybory do pisania.