fot. PLAN EGZAMINÓW 2020

Informacje, szkolenie, płatności i rozliczenie fv.

Uwaga ! Sędziowie próbni po kursie 2021.

Odbędzie się dla was szkolenie 1 czerwca (wtorek) o godz. 19.30 online. Link do szkolenia wysłany zostanie wam na maila, natomiast tylko sędziowie z Poznania proszeni są o wysłanie maila potwierdzającego udział w tym obowiązkowym szkoleniu na adres: piotrprzy@interia.pl

1.Jeśli pojawił się problem z systemem extranet, to w tej sprawie pomoc uzyskamy pod adresem mailowym wsparcie@pzpn.pl

2.Kolejny raz przypominamy o terminowym wprowadzeniu sprawozdania z zawodów do systemu extranet i zatwierdzenia go (kliknięciem) ,,Zapis ostateczny”, ponieważ ilość kar nakładanych na sędziów z tego powodu jest przerażająca.

3.Przepisy Gry 2020/21 są do kupienia w biurze Kolegium Sędziów, przy tej okazji przypominamy, że integralną częścią Przepisów Gry jest Regulamin Rozgrywek Wielkopolskiego ZPN, który rozwiewa wątpliwości w wielu spornych kwestiach.

4.Płatności na konto  - standardowo rozliczany jest okres od 21 dnia danego miesiąca do 20, a czasem 21 dnia kolejnego miesiąca, ale pieniądze przelane zostaną na konto dopiero 10 dnia kolejnego miesiąca, np. za mecze sędziowane od 21 kwietnia do 20 maja,przelew otrzymacie 10 czerwca. Wszelkie wątpliwości dotyczące rozliczenia kierujemy mailowo na adres ksiegowosc@wielkopolskizpn.pl Proszę jednocześnie wyszczególnić wszystkie mecze i podać swoje imię i nazwisko.

5.Termin opłacenia składki KFD za 2021 rok został wydłużony dla sędziów z Poznania do 30 sierpnia br.

6.Ubezpieczenie sędziów od NNW. Zachęcamy sędziów do zawierania umowy z firmą ubezpieczeniową Kahlenberg Services

7.Rozliczenie Fv, które wystawiają sędziowie prowadzący działalność gospodarczą, po zakończeniu każdego miesiąca takie osoby będą miały 15 dni roboczych na dostarczenie lub dosłanie podpisanego oryginału fv do biura KS.

8.Rozliczenie Fv wystawionych przez obserwatorów prowadzących działalność gospodarczą. Obserwatorzy mogą to zrobić jednorazowo po zakończeniu sezonu wiosennego lub jesiennego, a podpisany oryginał fv należy dostarczyć osobiście lub listownie do biura KS, najpóźniej 15 dni roboczych od zakończenia sezonu.

9.Delegacje sędziowskie, które z różnych powodów będą opłacone przez Wielkopolski ZPN proszę dostarczyć lub dosłać najpóźniej 15 dni od dnia, w którym miał odbyć/lub odbył się mecz. Dotyczy to również delegacji wystawionych przez obserwatorów.

10.Inne Fv wystawione na Wielkopolski ZPN, które zostały wcześniej uzgodnione, proszę dostarczyć do biura KS najpóźniej 15 dni roboczych od momentu wykonania zlecenia lub dokonania zakupu.