fot. Natalia Rybarczyk

Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN przyłącza się do akcji charytatywnej dla 6-letniego Jasia

Wtorek, 10.12.2019, godz. 6.00-7.00


Kolegium Sedziów Wielkopolskiego ZPN przyłącza się do akcji i zaprasza wszystkich swoich członków na otwarty największy charytatywny trening jaki dotąd miał miejsce.

Organizatorem zajęc jest grupa "Selekcja Natalia Rybarczyk" zawodowo zajmująca się organizacją treningów sportowych i ogólnorozwojowych (http://nataliarybarczyk.pl/)

Trening jest darmowy, a wolontariusze w trakcie jego trwania będą zbierać pieniądze do puszki dla 6-letniego Jasia walczącego z chorobą nowotworową, młodego piłkarza Warty Poznań.

Zajęcia odbędą się 10 grudnia 2019 roku (wtorek) o godz. 6.00 w hali sportowej "CITYZEN Poznań" (Droga Dębińska 10c). Czas trwania: 1 godzina.

Zbiórka 5.45, nalezy zabrać odzież sportową i obuwie do zajęc na hali gimnatsycznej, dostępne będą szatnie i prysznice, po zajęciach będzie możliwość skorzystania z sauny. Prosimy o punktualność!

Można zaprosić do udziały również członków rodziny i znajomych.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zapisu pod linkiem:

http://nataliarybarczyk.pl/zostan-wyselekcjonowany/charytatywny-trening-otwarty-dla-jasia?fbclid=IwAR1V4ymfG3XoIQFD14oNY2_vhPpH8YSyfNEPSJvhPBkTvC_BcbIfGXtDS5A

 

Pomóżmy pobić rekord!

Do zobaczenia we wtorek na białej linii o 6.00 :)