fot. NNW 2023 - ubezpiecz się samemu @

NNW 2023 - ubezpiecz się samemu wysyłając @

Koleżanki i Koledzy,

przypominamy, że z początkiem nowego sezonu 2023/24 obowiązkiem każdego z Was będzie załączenie do licencji sędziowskiej Ubezpieczenia NNW, które musi obejmować wykonywanie funkcji sędziego piłki nożnej.

Oczywiście ubezpieczenie możecie wykupić indywidualnie lub grupowo w jakiejkolwiek firmie.

Natomiast ja na swoim przykładzie przedstawię Wam teraz krok po kroku działania, jakie musiałem podjąć, żeby ubezpieczyć się indywidualne w KAHLENBERG SERVICES SP. Z O.O.
 

Krok pierwszy 1

Wysłałem maila pod adres sport@kahlenbergservices.com z wybranym wariantem indywidualnego ubezpieczania, do wyboru mamy trzy warianty/składki 45/82/115.

  • ·     Tego samego dnia otrzymałem @ formularz do wypełnienia

Krok drugi 2

Wysłałem maila z wypełnionym formularzem w załączniku.

  • ·    Tego samego dnia otrzymałem @ umowę do weryfikacji danych i prośbę o ich sprawdzenie

Krok trzeci 3

Mailem potwierdzam zgodność danych w umowie.

  • ·     Tego samego dnia otrzymałem @ umowę do podpisania z zaznaczonymi miejscami do podpisania i nr. konta, na który miałem przelać roczną składkę

Krok czwarty 4

Mailem wysyłam na ten sam adres sport@kahlenbergservices.com podpisany dokument (skan). Oryginał podpisanego dokumentu pozostawiłem sobie. 

Krok piąty 5

Wpłaciłem składkę na wskazane w umowie konto.

Ubezpieczenie będzie ważne przez pełen rok, a po jego zakończeniu nie mam obowiązku jego przedłużenia.

Takie czynności wykonałem, żeby ubezpieczyć się indywidualnie i taki sposób ubezpieczenia polecam każdemu z Was.

Pozdrawiam M.Cz.

W przypadku wykupienia Ubezpieczenie indywidualnego NNW dla sędziów WZPN w KAHLENBERG SERVICES SP. Z O.O. mamy do wyboru następujące składki:

NNW 2023 - ubezpiecz się samemu @Ps. Dla osób, które jeszcze będą chciały skorzystać z ubezpieczeń grupowych ostatnim etapem będzie przyjmowanie wniosków i wpłat w pierwszej połowie czerwca, tym razem będą to 3 warianty: I 30 zł, II 45 zł i III 60 zł.

Proces przyjmowania zgłoszeń grupowych będzie wymagał od Was bardzo dużej dyscypliny, ponieważ w określonym krótkim czasie, będziecie musieli wybrać jeden z wariantów i go przesłać @, następnie wypełnić przesłany Wam dokument, odesłać go oraz wpłacić pieniądze na wskazane konto, spóźnienie z czymkolwiek choćby był, to tylko jeden dzień, spowoduje automatycznie, że nie zostaniecie objęci grupowym ubezpieczeniem, proszę o tym pamiętać.

NNW 2023 - ubezpiecz się samemu @