PLAN EGZAMINU

PLAN EGZAMINÓW KOLEGIUM SĘDZIÓW WZPN – 29.04.2021 (CZWARTEK)

POZNAŃ-GOLĘCIN, UL. WARMIŃSKA 1

I. TEORIA – SALA KONFERENCYJNA – SIEDZIBA WZPN, II PIĘTRO

16:45

Kandydaci z kursu sędziowskiego 2021 z niezaliczoną teorią oraz III liga: Borowiak Aleksander, Kendzia Kacper, Martyniuk Maciej, Pawlak Eliasz, Waskowski Michał, Wrzeszczyński Paweł, Zywert Bartłomiej.

17:30

IV liga: Araszkiewicz Łukasz, Bartoszewski Filip, Brenk Wojciech, Czajka Przemysław, Dudziak Łukasz, Fieduk Wojciech, Gorynia Maciej, Kalinowski Mikołaj, Kasperkowicz Maciej, Kaźmierczak Kamil, Lebioda Michał, Lorek Sebastian, Matyniak Dawid, Niedzielewski Dawid, Opic Mikołaj, Pawlicki Robert, Pieniężny Dawid, Sikorski Mariusz, Ziółkowski Maciej.

 „Gwiazdkowicze” - IV i V liga:

Pawlak Andrzej, Popek Kacper, Szuta Paweł, Wieczorek Adam, Kaczała Paweł, Bukowy Wojciech, Erenc Szymon, Lubryka Artur, Olejniczak Adrian, Olędrowicz Krzysztof, Sipura Mateusz, Kosmowski Kacper, Karmoliński Adam.

W przypadku dobrych warunków pogodowych, część osób będzie pisała test na trybunie stadionu.

II. KONDYCJASędziowie muszą mieć aktualne badania lekarskie, żeby przystąpić do biegu !!!

BIEŻNIA TARTANOWA NA BOISKU PIŁKARSKIM ZE SZTUCZNĄ TRAWĄ

ZA STADIONEM LEKKOATLETYCZNYM (100 METRÓW OBOK)

17:45 – BIEG DŁUGI 15X18 SEKUND – 12 OKRĄŻEŃ:

Kendzia Kacper, Martyniuk Maciej, Pawlak Eliasz, Waskowski Michał, Zywert Bartłomiej.

18:20 – KANDYDACI Z KURSU SĘDZIOWSKIEGO 2021 Z NIEZALICZONĄ KONDYCJĄ:

test Coopera - 12 minut biegu ciągłego – limit zaliczeniowy 2400 metrów (6 okrążeń na bieżni) 

18:35 - BIEG DŁUGI 15X20 SEKUND – 12 OKRĄŻEŃ:

Czajka Przemysław, Dudziak Łukasz, Szuta Paweł, Wieczorek Adam, Bukowy Wojciech, Lubryka Artur, Olejniczak Adrian, Kosmowski Kacper, Karmoliński Adam. Ziółkowski Maciej, Bartoszewski Filip, Kalinowski Mikołaj, Kaźmierczak Kamil, Matyniak Dawid, Niedzielewski Dawid, Pieniężny Dawid, Lebioda Michał, Lorek Sebastian, Kaczała Paweł

19:10 - BIEG DŁUGI 15X20 SEKUND – 12 OKRĄŻEŃ:

Araszkiewicz Łukasz, Brenk Wojciech, Fieduk Wojciech, Gorynia Maciej, Kasperkowicz Maciej, Opic Mikołaj, Pawlicki Robert, Sikorski Mariusz, Pawlak Andrzej, Popek Kacper ,Olędrowicz Krzysztof, Sipura Mateusz, Erenc Szymon

WSZYSTKIE INTERWAŁY BEZ BIEGÓW KRÓTKICH !!!

Ze względu na reżim sanitarny prosimy o zachowanie ostrożności, dystansu i noszenie maseczek.. Rekomendowany i mile widziany jest przyjazd w stroju sportowym.

II termin egzaminów przewidywany jest w połowie maja - dla osób nieobecnych i tych, którzy nie zaliczą egzaminu w pierwszym terminie. Koszty 25zł od osoby za wynajęcie obiektu i obsługę poniosą sędziowie, dla których taki egzamin zostanie zorganizowany.