Reprezentacja Kolegium Sędziów zaczyna nowy sezon od zwycięstwa!

W zeszłym roku nasza Reprezentacja Kolegium Sędziów zajęła drugie miejsce w 3 lidze tzw. "siódemek" i uzyskała awans z imponującym wynikiem 10 zwycięstw i 55 strzelonych bramek w zaledwie 12 rozegranych meczach.

Z powodu pandemii rozgrywki wiosenne zostały zawieszone do 1 czerwca 2020 roku.

W meczu debiutantów nasza reprezentacja 4 czerwca br. zmierzyła się z drużyną "MKS Przemysław Oldboys". Był to mecz z podtekstem dlatego, że w poprzednim sezonie ulegliśmy naszemu przeciwnikowi i bylismy rządni rewanżu.

Przymusowa przerwa nie spowodowała, że nasi piłkarze zardzewieli, a wręcz przeciwnie, poniewaz po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu wygralismy 3:1. Inauguracyjną bramkę w 2 lidze strzelił debiutujący w drużynie znany multi-sportowiec (m.in. piłka nożna, siatkówka, boks, kulturystyka) Krzysztof Połomka z Nowego Tomyśla. Następnie wynik podwyższyli Kacper Popek oraz Wojciech Tietz strzałem z połowy boiska - bramka stadiony świata! W drugiej połowie trochę uszło z naszej reprezentacji powietrze i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dającym nam cenne 3 punkty w debiucie w 2 lidze.

Wystąpiliśmy w sładzie: Maciej Łabedna (br.) - Wiktor Kapłon, Damian Knopik, Wojciech Pietrucki, Krzysztof Połomka, Kacper Popek, Robert Szymkowiak, Wojciech Tietz, Michał Waskowski

Zapraszamy równiez do śledzenia relacji z meczów naszej reprezentacji na oficjalnym fanpage Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN na portalu "FACEBOOK".