Biuro Związkowe

Od 24 lutego 2017 roku biuro Wielkopolskiego Związku mieści się na Golęcinie. Warmińska 1 to adres doskonale znany futbolowemu środowisku. Przepięknie położony stadion w Lasku Golęcińskim został zbudowany w 1954 roku i przez dziesięciolecia służył Olimpii Poznań. W latach 80. i na początku lat 90. tętnił życiem, kibice byli świadkami pojedynków Olimpii z najlepszymi polskimi drużynami w krajowej elicie. Później wraz ze stopniową likwidacją klubu obiekt zaczął niszczeć. W ostatnich latach dzięki pieniądzom z Budżetu Obywatelskiego zaczął odzyskiwać należyty blask. Dziś służy przede wszystkim żużlowcom, odbywają się też na nim mecze futbolu amerykańskiego i rugby, a dzięki przeprowadzce Związku na Golęcin powróciła też piłka nożna, na razie w formie Turnieju Skrzatów.

Biuro Wielkopolskiego ZPN znajduje się w budynku hotelowym w górze stadionu. Swoje siedziby mają tu również POSiR i kilka klubów, m.in. PSŻ Poznań. Związek zajmuje pomieszczenia na drugim piętrze. Wchodząc do budynku należy iść schodami na samą górę.

Po prawej stronie od wejścia znajduje się sala konferencyjna, w której odbywają się wszelkiego rodzaju szkolenia i kursy. Idąc dalej korytarzem po prawej stronie trafi się do księgowości, Kolegium Sędziów, Wydziału Szkolenia, Wydziału Dyscypliny oraz Wydziału Gier i Ewidencji. Natomiast na lewo od wejścia znajdują się biura prezesa, dyrektora a także działu medialnego.

Od 1 lipca 2019 roku dodatkowo funkcjonują cztery biura terenowe. W związku ze zmianami dot. prowadzenia rozgrywek, zastąpiły one dotychczasowe biura OZPN. Nowe jednostki uruchomiono w:
- Kaliszu, ul. Łódzka 29;
- Koninie, ul. Spółdzielców 3/115;
- Pile, ul. Żeromskiego 90/1.