DANE KONTAKTOWE



DYREKTOR BIURA
Maciej Chłodnicki

600 437 107
maciej.chlodnicki@wielkopolskizpn.pl


ASYSTENTKA ZARZĄDU
Jagoda Weiss

600 437 114
sekretariat@wielkopolskizpn.pl


KSIĘGOWOŚĆ
Anna Przybylak

798 538 046
ksiegowosc@wielkopolskizpn.pl


WGiE - EWIDENCJA
Grzegorz Kasperkowicz

600 437 119
ewidencja@wielkopolskizpn.pl


WGiE - EWIDENCJA
Krzysztof Olędrowicz

517 434 731
krzysztof.oledrowicz@wielkopolskizpn.pl


WGiE - EWIDENCJA
Arkadiusz Skuza

516 853 236
arkadiusz.skuza@wielkopolskizpn.pl


WGiE - ROZGRYWKI
Kajetan Olszewski

600 437 121
rozgrywki@wielkopolskizpn.pl

WYDZIAŁ DYSCYPLINY
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH
Piotr Hajduk
882 745 122
dyscyplina@wielkopolskizpn.pl
rodo@wielkopolskizpn.pl

KONSULTACJE PRAWNE
Paweł Sliwowski


prawnik@wielkopolskizpn.pl


TR. KOORDYNATOR PZPN
KURSY, LICENCJE TREN.

Marcin Drajer

510 262 358
marcin.drajer@pzpn.pl


WYDZIAŁ SZKOLENIA
I PIŁK. MŁODZIEŻOWEGO

Błażej Czyżewski
606 369 700
blazej.czyzewski@wielkopolskizpn.pl

WYDZIAŁ SZKOLENIA
I PIŁK. MŁODZIEŻOWEGO
MOBILNA AMO
Jakub Wojtkowiak
501 557 561
jakub.wojtkowiak@pzpn.pl


MENADŻER DS. ROZWOJU SPORTU
Miłosz Łondka

797 389 539
milosz.londka@wielkopolskizpn.pl

RZECZNIK PRASOWY
Bartosz Aleksandrowicz

798 538 428
bartosz.aleksandrowicz@wielkopolskizpn.pl


WYDZIAŁ BEZP. NA
OBIEKTACH PIŁK.

Rafał Kniecicki

695 623 332
bezpieczenstwo@wielkopolskizpn.pl


BIURO W PILE
PEŁNOMOCNIK PREZESA

Adam Luboński

602 185 327
adam.lubonski@wielkopolskizpn.pl


BIURO W KONINIE
PEŁNOMOCNIK PREZESA

Grzegorz Pietrzak

795 537 971
grzegorz.pietrzak@wielkopolskizpn.pl

BIURO W KALISZU
PEŁNOMOCNIK PREZESA

Piotr Kościelny

511 199 919
piotr.koscielny@wielkopolskizpn.pl


BIURO W LESZNIE
KIEROWNIK BIURA

Paweł Mrozkowiak

665 771 020
pawel.mrozkowiak@wielkopolskizpn.pl


BIURO W LESZNIE
WGiE - EWIDENCJA

Leszek Barczyński

504 493 748
leszek.barczynski@wielkopolskizpn.pl


BIURO W PILE
WGiE - EWIDENCJA

Marek Grochowski

607 567 413
marek.grochowski@wielkopolskizpn.pl


BIURO W KALISZU
WGiE - EWIDENCJA

Violetta Jabłońska

504 493 229
violetta.jablonska@wielkopolskizpn.pl


BIURO W KONINIE
WGiE - EWIDENCJA

Grzegorz Pawlak

502 678 956
grzegorz.pawlak@wielkopolskizpn.pl


BIURO W KONINIE
WGiE - EWIDENCJA

Lidia Pingot

502 678 957
lidia.pingot@wielkopolskizpn.pl