fot. Konsultacja kadry U-12 chłopców, wrzesień 2020

Kadra selekcyjna chłopców (r.2009)

Zawodniczki powołane do kadry w sezonie 2020/21


Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub obecny* Klub macierzysty**
1 Bagant Leonard Orlik Poznań
2 Bartczak Piotr KKS Lech Poznań
3 Bereda Bartosz Akademia Reissa Poznań
4 Borecki Nikodem KKS Lech Poznań
5 Ćwikliński Emil Akademia Reissa Kalisz
6 Gaca Kone Justin Start Jastrowie
7 Gruetzmacher Nikodem KA 4 resPect Krobia
8 Janyszka Hubert KKS Lech Poznań
9 Jeleń Igor KP MOSiR Piła
10 Kaźmierczak Oskar Akademia Reissa Poznań
11 Klementowski Dawid Olimpia Koło
12 Kliszewski Bartosz Warta Poznań SA
13 Kosiński Jeremiasz Polonia 1912 Leszno
14 Kowalewski Franciszek Stella Luboń
15 Księżak Maciej AP Ostrzeszów
16 Kwiatkowski Wojciech Akademia Reissa Konin
17 Leciej Julian Akademia Talentów Krotoszyn
18 Łuczak Paweł Pogoń Łobżenica
19 Małecki Szymon KKS Lech Poznań
20 Mania Maksymilian Warta Poznań SA
21 Matuszak Wojciech KKS Lech Poznań
22 Michałowski Kacper Orlik Poznań
23 Mielcarek Oskar AP Ostrzeszów
24 Mischke Marcel KKS Lech Poznań
25 Myszor Mikołaj AP Czech Ostrzeszów
26 Nowak Martin Polonia 1912 Leszno
27 Owczarek Igor KKS Lech Poznań
28 Owsiany Iwo Obra 1912 Kościan
29 Pałka Wiktor Warta Poznań SA
30 Pietruńko Patryk Piast Jabłonna
31 Poleszak Tymon Warta Poznań SA
32 Poor Kacper KKS Lech Poznań
33 Popielski Alex Warta Poznań SA
34 Raczyński Szymon KKS Lech Poznań
35 Ranecki Alex KKS Lech Poznań
36 Rokicki Alan Akademia Reissa Kępno
37 Schulz Patryk Canarinhos Skórzewo
38 Soćko Filip Akademia Reissa Poznań
39 Stragierowicz Nikodem Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
40 Szemis Bartosz Akademia Reissa Poznań
41 Szuba Patryk Canarinhos Skórzewo
42 Tłok Franciszek Akademia Reissa Poznań
43 Urban Iwo Poznańska 13 Poznań
44 Wachowski Filip KKS Lech Poznań
45 Walkowiak Nikodem Mieszko Gniezno
46 Warnke Dominik Błękitni Wronki
47 Wiczyński Bartłomiej Polonia Środa Wielkopolska
48 Wojtczak Bartosz Akademia Reissa Jarocin
49 Woźniak Mateusz Akademia Reissa Kępno
50 Wronka Bartosz KKS Lech Poznań
51 Ziółkowski Bartłomiej Akademia Reissa Poznań

* Jako klub obecny podany jest klub, który zawodnik reprezentował w momencie otrzymania ostatniego powołania do reprezentacji.

** Klub macierzysty to klub, w którym zawodnik został zarejestrowana po raz pierwszy.