fot. Kadra U-13 - październik 2020 r.

Kadra U-13 chłopców

Zawodnicy powołane do kadry w sezonie 2020/21


Lp. Nazwisko i imię Klub obecny* Klub macierzysty**
1 Bartkowiak Sean AP Reissa Poznań
2 Bednarz Mikołaj Łużyczanka Kuźnica Grabowska
3 Bereszyński Wojciech Warta Poznań SA
4 Bleja Olaf Warta Poznań SA
5 Brzostek Bartosz Calcio Wągrowiec
6 Budzyń Filip AP Reissa Gostyń
7 Burkat Antoni GKS Grębanin
8 Chorazewski Szymon Polonia Leszno
9 Cichosz Szymon Łużyczanka Kuźnica Grabowska
10 Czajkowski Martin Olimpia Koło
11 Czajkowski Natan Olimpia Koło
12 Duda Jakub Błękitni Wronki
13 Falkiewicz Jakub KKS Lech Poznań
14 Fąferek Oskar KKS Lech Poznań
15 Frąckowiak Maksymilian Polonia Leszno
16 Gacki Dawid Warta Poznań SA
17 Gałązka Wojciech Jarota Jarocin
18 Garstka Alan Błękitni Wronki
19 Gawlikowski Julian Unia Swarzędz
20 Glapiak Jędrzej Rawia Rawicz
21 Głowacki Milan Mieszko Gniezno
22 Gmur Tymoteusz KKS Lech Poznań
23 Golak Wojciech Warta Poznań SA
24 Górczyński Mateusz KKS Lech Poznań
25 Grześkowiak Jakub AP Reissa Poznań
26 Hanuszczak Jędrzej Warta Poznań SA
27 Jarzębowski Jakub Warta Poznań SA
28 Jaśkowiak Jakub Polonia Środa Wielkopolska
29 Jazdończyk Dawid KKS Lech Poznań
30 Jurga Antoni AP Ostrzeszów
31 Kaczmarek Nikodem Akademia Talentów Krotoszyn
32 Kaczmarek Wojciech AP Reissa Poznań
33 Kaźmierczak Hubert AP Reissa Gostyń
34 Kaźmierczak Marcel Olimpia Koło
35 Kociubiński Szymon Polonia Leszno
36 Kościelnik Maciej Błękitni Wronki
37 Kozłowski Oliwier Polonia Środa Wielkopolska
38 Kryg Krzysztof Rawia Rawicz
39 Kubiak Aleks AP Reissa Poznań
40 Kucz Mikołaj KKS Lech Poznań
41 Marciniak Mateusz GKS Grębanin
42 Mazur Dominik AP Ostrzeszów
43 Mentecki Mateusz Calcio Wągrowiec
44 Modrak Patryk KKS Lech Poznań
45 Nowak Filip Polonia Środa Wielkopolska
46 Nowak Mariusz KKS Lech Poznań
47 Obremski Wiktor KKS Lech Poznań
48 Ogórkiewicz Bartosz AP Reissa Poznań
49 Pajzert Mateusz Polonia Leszno
50 Piechowiak Bartosz Warta Poznań SA
51 Pokora Witold AP Reissa Poznań
52 Poprawski Wojciech Obra Kościan
53 Rabiej Alan AP Reissa Poznań
54 Ratajczak Marcin Polonia Środa Wielkopolska
55 Rogowski Mikołaj Olimpia Koło
56 Spychaj Kacper KKS Lech Poznań
57 Stangel Jakub Calcio Wągrowiec
58 Szczepaniak Mateusz AKF Poznań
59 Szwałek Bartosz Ostrovia 1909
60 Szymański Mikołaj Unia Swarzędz
61 Szymczak Mateusz AP Reissa Poznań
62 Szymczak Wojciech KKS Lech Poznań
63 Śledziński Eryk KKS Lech Poznań
64 Śliwiński Szymon KKS Lech Poznań
65 Tomczak Rafał Warta Poznań SA
66 Twardowski Dawid Rawia Rawicz
67 Urny Filip Akademia Talentów Krotoszyn
68 Węzik Mateusz KKS Lech Poznań
69 Wiśniowski Emanuel KKS Lech Poznań
70 Wojtaszek Milan Warta Poznań SA
71 Woźniak Tobiasz KKS Lech Poznań

* Jako klub obecny podany jest klub, który zawodnik reprezentował w momencie otrzymania ostatniego powołania do reprezentacji.

** Klub macierzysty to klub, w którym zawodnik został zarejestrowany po raz pierwszy.