fot. Kadra chłopców r. 2007 - październik 2020 r.

Kadra U-14 chłopców

Zawodnicy powołani do kadry w sezonie 2020/21


Lp. Nazwisko i imię Klub obecny* Klub macierzysty**
1 Bakhno Matsvei KKS Lech Poznań
2 Bandura Kacper Unia Swarzędz
3 Bartczak Bartosz Górnik Konin
4 Bartkowiak Kacper Polonia 1912 Leszno
5 Bońkowski Jakub Calcio Wągrowiec
6 Budych Adrian Warta Poznań SA
7 Burzak Krzysztof KKS Lech Poznań
8 Draszczyk Igor KKS Lech Poznań
9 Dziamski Adrian KKS Lech Poznań
10 Falkiewicz Jakub (r. 2008) KKS Lech Poznań
11 Gabryszak Kacper KKS Lech Poznań
12 Ganowski Jakub Warta Poznań SA
13 Górny Mikołaj Warta Poznań SA
14 Heliasz Oliwier Mieszko Gniezno
15 Ignaczak Patryk Polonia Środa Wielkopolska
16 Ignatowicz Kacper KKS Lech Poznań
17 Iwiński Rafał Oranje Sport Konin
18 Jankowiak Alan Kania Gostyń
19 Janowski Paweł AP Reissa Poznań
20 Jasnowski Szymon AP Reissa Poznań
21 Jopek Igor AP Reissa Poznań
22 Kapuściński Rafał Polonia Środa Wielkopolska
23 Kniat Jan KKS Lech Poznań
24 Kołodziej Szymon Canarinhos Skórzewo
25 Konstańczak Mateusz Unia Swarzędz
26 Konwiński Piotr Calcio Wągrowiec
27 Kossakowski Nikodem KKS Lech Poznań
28 Kowalewski Mateusz AP Reissa Poznań
29 Krawczyk Michał SF Luboń
30 Krawiec Jakub KKS Lech Poznań
31 Kruk Piotr Warta Poznań SA
32 Krygowski Matuesz Unia Swarzędz
33 Kuster Łukasz Błękitni Wronki
34 Ławrynowicz Artur KKS Lech Poznań
35 Łożyński Mateusz Błękitni Wronki
36 Maćkowiak Maksymilian AP Reissa Poznań
37 Maćkowiak Marcel Antonio Jarocin
38 Malchrowicz Filip Warta Poznań SA
39 Mońka Wojciech KKS Lech Poznań
40 Muszyński Michał Polonia Środa Wielkopolska
41 Nabzdyk Paweł Suchary Suchy Las
42 Olszewski Oskar AP Reissa Jarocin
43 Prabucki Jakub Football Academy Fair-Play Złotów
44 Pruchniewski Mateusz KKS Lech Poznań
45 Przebierała Jakub KKS Lech Poznań
46 Rajek Wiktor Błękitni Wronki
47 Rocławski Kacper Suchary Suchy Las
48 Roth Antoni Warta Poznań SA
49 Saja Franciszek Calcio Wągrowiec
50 Siwek Borys Górnik Konin
51 Słodowy Stanisław Błękitni Wronki
52 Smoczyński Michał AP Reissa Poznań
53 Sobczyk Adam Jarota Jarocin
54 Stachowiak Fabian KKS Lech Poznań
55 Strenciok Dominik AP Reissa Poznań
56 Szymański Jeremiasz KKS Lech Poznań
57 Wlaźlak Maksymilian KKS Lech Poznań
58 Wojciechowski Maciej KKS Lech Poznań
59 Zachwyc Piotr Calcio Wągrowiec
60 Zaczek Filip Olimpia Koło
61 Zaranek Bartosz KKS Lech Poznań
62 Zimny Oskar AP Reissa Jarocin
63 Ziółkowski Jakub AP Reissa Poznań

* Jako klub obecny podany jest klub, który zawodnik reprezentował w momencie otrzymania ostatniego powołania do reprezentacji.

** Klub macierzysty to klub, w którym zawodnik został zarejestrowany po raz pierwszy.