fot. Kadra U-15 dziewcząt - marzec 2021 r.

Kadra U-15 dziewcząt

Zawodniczki powołane do kadry w sezonie 2020/21


Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub obecny* Klub macierzysty**
1 Andrzejczyk Weronika 2007 Pelikan Niechanowo
2 Budasz Zofia 2006 Warta Poznań
3 Budzińska Nina 2006 Medyk POLOmarket Konin
4 Chmiel Marta 2007 GSS Grodzisk Wielkopolski
5 Cieśla Zofia 2007 Medyk POLOmarket Konin
6 Cyraniak Jagoda 2006 Warta Poznań
7 Ćwik Viktoria 2006 Medyk POLOmarket Konin
8 Darol Zuzanna 2006 Akademia Piłkarskie Talenty Poznań
9 Depczyńska Jagoda 2006 Warta Poznań
10 Dominikowska Zofia 2007 Medyk POLOmarket Konin
11 Dulas Anastazja 2007 Juna-Trans Stare Oborzyska
12 Fengler Julita 2006 SF Lejdis Luboń
13 Fesinger Gabriela 2007 Górnik Kłodawa
14 Gawrońska Iga 2006 Warta Poznań
15 Golec Maria 2007 Polonia Środa Wielkopolska
16 Gryczyńska Zofia 2006 Lipno Stęszew
17 Halasz Ewelina 2006 Juna-Trans Stare Oborzyska
18 Han Maja 2007 GAP Czacz/Śmigiel
19 Hennig Julia 2006 Warta Poznań
20 Hopa Dominika 2007 OTPS Winogrady Poznań
21 Jagodzińska Roksana 2006 Obra Zbąszyń
22 Jankowiak Zuzanna 2007 Orły Pniewy
23 Janus Zuzanna 2006 KP Krążkowy
24 Jurek Małgorzata 2007 AZS UAM Poznań
25 Kasińska Nadia 2006 Juna-Trans Stare Oborzyska
26 Kędzierska Jagoda 2006 Juna-Trans Stare Oborzyska
27 Klabińska Maria 2007 Juna-Trans Stare Oborzyska
28 Konieczna Julia 2006 Medyk POLOmarket Konin
29 Kopp Amelia 2007 Polonia Środa Wielkopolska
30 Kościańska Paulina 2006 Pelikan Niechanowo
31 Kościelak Matylda 2006 Warta Poznań
32 Krysińska Oliwia 2006 Medyk POLOmarket Konin
33 Krystkowiak Kinga 2006 Pelikan Niechanowo
34 Krystkowiak Zuzanna 2007 LPFA Poznań
35 Kubiak Paulina 2006 Medyk POLOmarket Konin
36 Kubiak Zofia 2006 KA 4 resPect Krobia
37 Kwiatek Oliwia 2007 GSS Grodzisk Wielkopolski
38 Ławniczak Angelika 2007 LFA Turek
39 Łuczak Martyna 2006 Warta Poznań
40 Łukowiak Michalina 2007 KA 4 resPect Krobia
41 Machowiak Aleksandra 2006 GAP Czacz/Śmigiel
42 Majchrzak Weronika 2007 LFA Turek
43 Malesza Estera 2006 Medyk POLOmarket Konin
44 Marszalska Oliwia 2006 Medyk POLOmarket Konin
45 Matuszek Sandra 2006 Warta Międzychód
46 Michalik Katarzyna 2007 Juna-Trans Stare Oborzyska
47 Nowicka Laura 2007 Polonia Środa Wielkopolska
48 Olszewska Roksana 2007 AP Reissa Poznań
49 Pawlicka Martyna 2007 Grom Dopiewo
50 Pędzich Maria 2007 Lipno Stęszew
51 Piotrowska Julia 2007 Juna-Trans Stare Oborzyska
52 Polaczyk Emilia 2006 Warta Poznań
53 Polak Weronika 2006 Warta Poznań
54 Poniedziałek Monika 2006 Medyk POLOmarket Konin
55 Przewoźna Natalia 2007 GSS Grodzisk Wielkopolski
56 Przybylska Martyna 2006 SF Lejdis Luboń
57 Przybył Julia 2007 AZS UAM Poznań
58 Sell Maria 2007 AZS UAM Poznań
59 Senger Oliwia 2007 Warta Poznań
60 Śniegucka Zuzanna 2006 KA 4 resPect Krobia
61 Świtała Marika 2007 GAP Czacz/Śmigiel
62 Tokar Julia 2006 Warta Poznań
63 Wojciechowska Zofia 2007 Warta Poznań
64 Wolska Gabriela 2007 Akademia Piłkarskie Talenty Poznań
65 Woźniak Natalia 2006 Lipno Stęszew
66 Zacharczuk Nel 2007 GSS Grodzisk Wielkopolski

* Jako klub obecny podany jest klub, który zawodniczka reprezentowała w momencie otrzymania ostatniego powołania do reprezentacji.

** Klub macierzysty to klub, w którym zawodniczka została zarejestrowana po raz pierwszy.