fot. FOX TRAVEL

FOX TRAVEL II Wielkopolska Liga Futsalu

22 BRAMEK
Mateusz Mroziński (KKF Automobile Torino Konin)

21 BRAMEK
Łukasz Fechner (KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

20 BRAMEK
Robert Przewoźny (Futsal Gostyń)
Przemysław Skibiszewski (KKF Automobile Torino Konin)

19 BRAMEK
Łukasz Cyruk (Perfecta Złotów)

18 BRAMEK
Kamil Klechammer (KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

16 BRAMEK
Mateusz Malczyk (Tarnovia Tarnowo Podgórne)
Tomasz Nojman (Futsal Gostyń)

15 BRAMEK
Łukasz Janowicz (Piast Poniec)
Krzysztof Urbanowicz (Jurand Koziegłowy)

14 BRAMEK
Krystian Andrzejczak (KKF Automobile Torino Konin)

13 BRAMEK
Filip Janiszewski (KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

12 BRAMEK
Tomasz Majchrzak (Futsal Gostyń)
Jakub Michalak (KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

STRZELCY WG DRUŻYN:

FUTSAL GOSTYŃ
20 -
Robert Przewoźny
16 -
Tomasz Nojman
12 - Tomasz Majchrzak
11 -
Sławomir Kuzia
8 -
Bartłomiej Staryczenko, Karol Wojciechowski
5 -
Przemysław Czajka
3 -
Krzysztof Kąkolewicz, Jan Mucha
2 - Szymon Kędziora, Fryderyk Maciejewski
1 -
Krystian Klupś, Dariusz Łagoda, Krzysztof Seiffert, Hubert Szyszka, Rafał Wolsztyniak
Samobójcze - Krystian Skórczyński (Jurand Koziegłowy), Szymon Ramota (Piast Poniec)

JURAND KOZIEGŁOWY
15 - Krzysztof Urbanowicz
10 -
Krystian Antczak
5 -
Krystian Skórczyński,
3
- Dariusz Czubiński, Łukasz Norek, Marcin Szafczyk 
2 -
Piotr Jabłecki, Bartosz Scheffs
1 - Kasper Stróżyk
Samobójcze - Przemysław Czajka (Futsal Gostyń), Erwin Łukawy (Petro-Lawa KS Futsal Rawicz), Krystian Nowicki (Petro-Lawa KS Futsal Rawicz)

KKF AUTOMOBILE TORINO KONIN
22 -
Mateusz Mroziński
20
- Przemysław Skibiszewski
14 -
Krystian Andrzejczak
9 -
Nikodem Lipiński, Artur Brzuśkiewicz
8
- Krystian Robak
3 - Robert Kraska, Łukasz Łajdecki, Mateusz Zaborski
2 - Damian Markiewicz
1 -
Hubert Janiak, Wiktor Jarabek
Samobójcza - Marcin Kajoch (Piast Poniec)

KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA
21 -
Łukasz Fechner
18 -
Kamil Klechammer
13 - Filip Janiszewski
12 - Jakub Michalak
9 - Artur Giżewski
8 - Łukasz Zugaj
6 -
Igor Zieliński
5 - Mikołaj Plichta
4 -
Krzysztof Kozłowski
2 -
Patryk Buczkowski, Jakub Cierpiszewski, Patryk Kwiatkowski
1 - Radosław Czerniak, Jakub Długosz, Damian Tonder
Samobójcza - Łukasz Janowicz (Piast Poniec), Kewin Jagodziński (Perfecta Złotów)

PERFECTA ZŁOTÓW
19 -
Łukasz Cyruk
4 -
Jan Bruski, Szymon Osada
3 - 
Kewin Jagodziński, Patryk Lach, Karol Ryngwelski, Filip Wrzalik
2 -
Karol Grelewski, Mariusz Gruenwald,  Sylwester Kraczkowski, Maciej Stuba, Krystian Wypchło
1 -
Seweryn Kuczkowski, Jakub Malak, Michał Pankanin, Marek Turkowiak

PETRO-LAWA KS FUTSAL RAWICZ
10 -
Bartosz Machi
9 - Tobiasz Dziurdziewski
8 -
Erwin Łukawy
6 -
Krystian Nowicki
5 -
Adrian Nawrot, Adrian Kociemba
1 - Karol Bąk, Miłosz Górny, Bartosz Frąszczak, Bartosz Kowalski, Artur Nowak
Samobójcza - Marcin Sobczak (Jurand Koziegłowy), Jan Bruski (Perfecta Złotów), Łukasz Janowicz (Piast Poniec)

PIAST PONIEC
15 -
Łukasz Janowicz
9 -
Emilian Prałat
8 - Marcin Kajoch
7 -
Patryk Przymus
6 -
Oskar Maciejewski
5 -
Patryk Moryson
2 - Bartosz Dudkowiak, Filip Twardowski
1
- Tomasz Dorociak, Patryk Stachowiak, Mateusz Szczefanowicz, Mateusz Tkacz, Filip Walczak
Samobójcza -
Sylwester Kraczkowski (Perfecta Złotów)

TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
16 - Mateusz Malczyk
9 -
Eduard Hriha
6 - Michał Gławdecki
5 - Dawid Herman
4 - Patryk Janeczek
3 -
Bartłomiej Duda, Piotr Jaraszkiewicz, Michał Kubiak, Adrian Mikołajczak, Łukasz Stachowiak, Michał Wojciechowski
2
- Piotr Gąska, Oskar Musiała, Jakub Smura, Damian Szurgot
1
- Thomas Skiba
Samobójcza -
Jakub Długosz (KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

Klasyfikacja na podstawie protokołów meczowych zarejestrowanych w systemie Extranet.

* W zestawieniu uwzględniane są bramki zdobyte w spotkaniach z udziałem Juranda Koziegłowy przed wycofaniem się zespołu z rozgrywek.

* Mecz KKF Automobile Torino Konin - GKS Tarnovia nie odbył się z powodu niestawienia się zespołu gości i został zweryfikowany na walkower na korzyść gospodarzy.