Wydziały i komisje Wielkopolskiego ZPN

SĄD KOLEŻEŃSKI

Przewodniczący: Wojciech Osuch
Zastępca: Andrzej Zawisła
Sekretarz: Przemysław Wróblewski
Członkowie: Błażej Czyżewski, Łukasz Idowiak, Przemysław Kaczor, Paweł Kwaśniewski, Tomasz Nowicki, Bartosz Pachowicz, Jarosław Pawlak, Tobiasz Reimann, Bogdan Rośczak, Arkadiusz Skuza, Robert Ślugajski, Jakub Wojtkowiak, Artur Zajdel, Wiesława Zimoch-Stępień


ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA

Przewodniczący: Wojciech Wiza
Członkowie: Aleksander Blumski, Jacek Kaczorowski, Paweł Kokot, Jan Łukomski, Artur Meissner, Mariusz Paplaczyk, Adam Rodecki, Tomasz Wojtiuk


WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH

Przewodniczący: Rafał Kniecicki
Zastępca: Ryszard Tomczak
Sekretarz: Paweł Woźniak
Członkowie: Paweł Busza, Piotr Jurga, Piotr Kiciński, Kaja Szymańska


WYDZIAŁ DYSCYPLINY

Przewodniczący: Piotr Hajduk
Zastępca: Paweł Sliwowski
Sekretarz: Tomasz Barylski
Członkowie: Błażej Czyżewski, Marcin Gościniak, Bartosz Kawczyński, Jakub Wojtkowiak


WYDZIAŁ GIER I EWIDENCJI

Przewodniczący: Miłosz Łondka
Członkowie: Leszek Barczyński, Marek Grochowski, Violetta Jabłońska, Grzegorz Kasperkowicz, Krzysztof Olędrowicz, Kajetan Olszewski, Lidia Pingot, Arkadiusz Skuza, Jagoda Weiss


WYDZIAŁ PIŁKARSTWA KOBIECEGO

Przewodniczący: Łukasz Kaczmarek
Zastępca: Marcin Adamczak
Sekretarz: Jagoda Weiss
Członkowie: Violetta Biegańska, Dagmara Grad, Anna Jankowska, Łukasz Pawlak, Paweł Woźniak, Alicja Zając


WYDZIAŁ SZKOLENIA I PIŁKARSTWA MŁODZIEŻOWEGO

Przewodniczący: Marcin Drajer
Zastępca: Paweł Kutynia
Członkowie: Edi Andradina, Łukasz Bigus, Błażej Czyżewski, Marcin Kałuża, Tomasz Kowalski, Krystian Kubiak, Mikołaj Patek, Marcin Salamon, Jacek Skórski, Mikołaj Szymczak, Jakub Wojtkowiak


KOMISJA DS. FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ

Przewodniczący: Paweł Mrozkowiak
Zastępca: Rafał Gnybek
Sekretarz: Patryk Rzepka
Członkowie: Bartosz Barański, Cezary Boros, Grzegorz Graczyk, Arkadiusz Hofman, Wojciech Weiss, Ewa Zielińska, Dariusz Złotnicki


KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH

Przewodniczący: Grzegorz Grocki
Zastępca: Marek Pingot
Sekretarz: Krzysztof Olędrowicz
Członkowie: Sławomir Górniak, Arkadiusz Reśliński, Jarosław Zając


KOMISJA GRANTOWA

Przewodniczący: Andrzej Juskowiak
Sekretarz: Jagoda Weiss
Członkowie: Marek Grochowski, Przemysław Kaczor, Mariusz Ratajczak


KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH

Przewodniczący: Andrzej Giczela
Zastępca: Robert Nadgrodkiewicz
Członkowie: Piotr Kościelny, Paweł Mrozkowiak, Radosław Piechowiak


KOMISJA ODZNACZEŃ

Przewodniczący: Arkadiusz Hirsch
Sekretarz: Dariusz Fleischer
Członkowie: Szymon Grzywiński, Klaudiusz Kapłon, Jerzy Kołodziej, Arkadiusz Krzyżostaniak, Grzegorz Muss, Mateusz Przybyłowski, Jarosław Wojciechowski


KOLEGIUM SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZPN

Przewodniczący: Remigiusz Lewandowski
Zastępca: Marek Czajkowski, Piotr Przybyłowski
Sekretarz: Marek Czajkowski
Członkowie: Michalina Diakow, Andrzej Kozłowski, Szymon Lizak, Tomasz Nowicki, Krzysztof Parzy, Jerzy Szwaciński, Paweł Wrzeszczyński, Marcin Zieliński