Wyniki konkursów grantowych

2022 ROK


I KWARTAŁ

DUŻE GRANTY:

KU AZS UAM Poznań - Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet U-15
Stowarzyszenie Cukierasy - V Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą

MAŁE GRANTY:

AS Czempiń - Ferie z AS-em
Błękitni Owińska - Błękitni Cup
FA Leszno - turniej dziecięcy
KS Słupia - turniej dzewczęcy
Patria Buk - Patria Cup mamy 100 lat!
Zjednoczeni Września - IV Fox Cup


2021 ROK


IV KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

Astra Krotoszyn - Krotoszyn Cup

MAŁE GRANTY:

Juna-Trans Stare Oborzyska - Juna Cup
Koziołek Poznań - Koziołek Cup
Orion Skulsk - Mikołajkowy turniej
Pelikan Niechanowo - jubileuszowe turnieje na 25-lecie klubu
Smoki Smochowice - Smoczy Puchar
UKS Akademia Reissa Poznań - FootballPro Cup

III KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

Stal Pleszew - Pleszew Cup

MAŁE GRANTY:

Fundacja Silnalina - Niko Five Cup
GLKS Zryw Sypniewo - I Mistrzostwa Powiatów Północnej Wielkopolski
LKS Ogniwo Łąkociny - XIII Memoriał Aleksandra Szuberta
Noteć Dziembowo - Ogólnopolski Wakacyjny Turniej Orlika
OTPS Winogrady Poznań - Turniej im. Tadeusza Rogowskiego
Polonia Leszno - Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych

II KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

GOS Koźmin Wielkopolski - Koźmin Cup 2021

MAŁE GRANTY:

Akademia Talentów Krotoszyn - turniej z okazji otwarcia stadionu
Gminne Zrzeszenie we Wrześni - III turniej nocny o Puchar Burmistrza Wrześni
Orlik Piła - turniej drużyn amatorskich
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą "Cukierasy" - IV Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą
Unia Swarzędz - turniej "Złoty Strug"
Zjednoczeni Pudliszki - Turniej im. Stasia Medyki

I KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

KU AZS UAM Poznań - Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu kobiet i mężczyzn

MAŁE GRANTY:

Akademia Piłkarska Czech - Mini Czech Cup 2021 - bądź fair play
KKS Lech Poznań - cykl turniejów klubów patronackich
KP Las Puszczykowo - Copa de las
KP Warta Sieraków - Gigi Cup
Polonia Środa Wielkopolska - Polonia Cup
Stowarzyszenie "Promień" w Krzywiniu - Krzywiń Lira Cup


2020 ROK


IV KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

Juna-Trans Stare Oborzyska - cykl turniejów JUNA CUK CUP

MAŁE GRANTY:

Fundacja Piotra Reissa - Strzel Gola Wirusom
KS Górnik Konin - turniej halowy
KS Lipno Stęszew - Turniej Mikołajkowy
Las Kuczków - trening rodzinny
LPFA Poznań - jesienna liga LPFA
Maciej Tomkowiak HR & Sport - Kosmiczny Gol

III KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

PKS Racot - cykl turniejów Podkowa Racotu

MAŁE GRANTY:

Koziołek Poznań - Marathon Cup
KU AZS UAM Poznań - Poznańska Liga Orliczek
Odolanovia Odolanów - turniej im. Glabisza
Polonia 1912 Leszno - turnieje dla dzieci
Spójnia Strykowo - turniej IPA 2020
Stal Pleszew - Pleszew Cup
Sulimirczyk Sulmierzyce - Turniej Dwóch Ulic

II KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

Oranje Konin - Oranje Cup

MAŁE GRANTY:

Calcio Wągrowiec - Euro Cup
Łużyczanka Kuźnica Grabowska - turniej
Orzeł Gulcz - Dzień Dziecka z Orłami
Promień Krzywiń - Chrupka Cup
Victoria Ostrzeszów - turniej na 100-lecie klubu
Warta Rumin - Wielki festyn rodzinny
Zjednoczeni Pudliszki - Turniej Stasia

I KWARTAŁ

DUŻY GRANT:

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą CUKIERASY

MAŁE GRANTY:

GSS Grodzisk Wielkopolski
MKS Olimpia Koło
MKS Patria Buk
Stowarzyszenie Gostyński Futsal
UKS AS Czempiń
UKS Grom Czacz