Udane zakończenie roku kadry do lat 14

Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Mydlikowskiego w ostatnim w tym roku kalendarzowym spotkaniu w ramach eliminacji do OOM pewnie pokonała rywali z województwa Lubuskiego.

Rafał Wandzioch • 23.10.2024

Wtorkowe spotkanie w Zbąszynku od początku zaczęło się układać po myśli przyjezdnych. Zespół z Wielkopolski objął prowadzenie już w 5. minucie dzięki uderzeniu Szuby. Ten sam zawodnik po upływie kolejnych dziesięciu umieścił piłkę w bramce po raz kolejny. Przed przerwą Wielkopolanie byli w stanie pokonać bramkarza jeszcze raz – po asyście strzelca poprzednich goli z trafienia cieszył się Grzeszkowiak.

Skuteczność udało się jeszcze poprawić w drugiej części gry. I ponownie na pierwsze trafienie potrzebne było tylko pięć minut – tym razem swoje konto otworzył Brukwicki. Po kolejnych 180 sekundach hattricka skompletował Szuba. Wielkopolanie poszli za ciosem i w 53. minucie było już 6:0, bo jeden z gospodarzy pokonał własnego golkipera. Dzieła zniszczenia dokończył, na sześć minut przed ostatnim gwizdkiem, Jakub Domagała.

Od pierwszych minut mecz był pod kontrolą naszego zespołu, stworzyliśmy sporo okazji w ofensywie. Każdy z powołanych zawodników otrzymał szansę gry. Względem poprzedniego spotkania poprawiliśmy się w aspekcie tworzonych sytuacji a także skuteczności, co jest dobrą prognozą na wiosnę. Tę rundę kończymy natomiast z dorobkiem siedmiu punktów i nie zaznaliśmy goryczy porażki, co bardzo cieszy.

zaznacza szkoleniowiec Wielkopolan.

Lubuski ZPN – Wielkopolski ZPN 0:7 (0:3)
Bramki: 5' 15' 48' Szuba, 36' Grzeszkowiak, 45' Brukwicki, 53' samobójcza, 74' Domagała

Wielkopolski ZPN: Wojciech Ratajczak (40' Maciej Wanecki), Wojciech Wojciechowski, Antoni Urbaniak, Wojciech Kwiatkowski, Stanisław Dymarczyk (40' Kacper Witaszczyk), Kacper Samsel (50' Miłosz Poltaszewski), Hubert Brukwicki (50' Jakub Domagała), Mateusz Niewęgłowski, Adam Przybył, Jakub Szuba (50' Jan Suchodolski), Tymoteusz Grzeszkowiak (40' Jakub Karasiński)

Partnerami kadr wojewódzkich są:
???? MILEX systemy nawadniania
???? SBG Sport Business Group

Aktualności

Podsumowanie 14. kolejki ARTBUD Group IV Ligi

28.10.2024 • Rafał Wandzioch

Runda jesienna zbliża się do końca. Pomimo końcówki października na stadionach ARTBUD Group IV Ligi wciąż jest

Poznański Golęcin ugości najlepsze drużyny w Polsce!

24.10.2024 • Rafał Wandzioch

Już w sobotę szesnaście najlepszych drużyn męskich oraz cztery kobiece zagrają w turnieju finałowym Mistrzostw