Podział na grupy w sezonie 2024/2025

Wydział Gier i Ewidencji prezentuje podział na grupy w rozgrywkach seniorskich w sezonie 2024/2025

• 04.07.2024

Podział na grupy w sezonie 2024/2025

Uwaga! Zmiany w podziale grup z 16 lipca można znaleźć TUTAJ.


By szybciej znaleźć poszukiwany Klub skorzystaj z opcji CTRL+F w swojej wyszukiwarce.

Mapy poszczególnych lig dostępne są TUTAJ.

ARTBUD IV Liga

  1. Centra 1946 Ostrów Wlkp.

  2. Huragan Pobiedziska

  3. Jarota Jarocin

  4. Korona Piaski

  5. Lipno Stęszew

  6. LKS Gołuchów

  7. LKS Ślesin 

  8. Mieszko Gniezno

  9. Nielba Wągrowiec

  10. Obra 1912 Kościan

  11. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.

  12. Piast Kobylnica 

  13. Polonia 1912 Leszno

  14. Polonia Chodzież

  15. Polonia Golina 

  16. Victoria Września

  17. Warta Śrem 

  18. Wiara Lecha Poznań

 

RED BOX V Liga gr. 1

  1. Iskra Szydłowo

  2. Kłos Budzyń

  3. Kłos Gałowo

  4. Korona Stróżewo

  5. KP Piła

  6. Lubuszanin Trzcianka

  7. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

  8. Orkan Chorzemin

  9. Płomień Przyprostynia

  10. Pogoń Łobżenica

  11. Sokół Pniewy

  12. Sokół Szamocin

  13. Sparta Oborniki

  14. Sparta Szamotuły

  15. Warta Międzychód

  16. Zamek Gołańcz
     

RED BOX V Liga gr. 2

  1. 1922 Lechia Kostrzyn

  2. Avia Kamionki

  3. GKS Dopiewo

  4. Górnik Konin

  5. Kłos Zaniemyśl

  6. KS Zjednoczeni Trzemeszno

  7. LZS Cielcza

  8. Meblorz Swarzędz

  9. Olimpia Koło

  10. Polanin Strzałkowo

  11. Polonia Środa Wlkp. II

  12. Polonus Kazimierz Biskupi

  13. Tarnovia Tarnowo Podgórne

  14. UKS Lider Swarzędz

  15. UKS Śrem

  16. Wełna Skoki
     

RED BOX V Liga gr. 3

  1. Astra Krotoszyn

  2. Dąbroczanka Pępowo

  3. GKS Jaraczewo

  4. Kania Gostyń

  5. KKS 1925 Kalisz II

  6. Krobianka Krobia

  7. LKS Jankowy 1968

  8. Orzeł Kawęczyn

  9. Orzeł Mroczeń

  10. Piast Czekanów

  11. Polonia 1908 Marcinki Kępno

  12. Rawia Rawicz

  13. Victoria Ostrzeszów

  14. Wisła Borek Wlkp.

  15. Zawisza Łęka Opatowska

  16. Zefka Kobyla Góra

 

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 1

  1. Fortuna Wieleń

  2. GLKS Wysoka

  3. Iskra Krajenka

  4. Leśnik Margonin

  5. MKP Powiat Pilski

  6. Noteć Dziembowo

  7. Noteć Miasteczko Krajeński

  8. Noteć Rosko

  9. Orzeł Gulcz

  10. Płomień Połajewo

  11. Polonia Jastrowie

  12. Sokół Damasławek

  13. Sokół Kościerzyn Wielki

  14. Sokół Mieścisko

  15. Sparta Złotów

  16. Unia Wapno
     

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 2

  1. AP Błękitni Owińska

  2. Canarinhos Skórzewo

  3. Clescevia Kleszczewo

  4. KS Fałkowo

  5. KS Polonia Poznań

  6. KS Zjednoczeni Września

  7. Lechita Kłecko

  8. LKS Lipa

  9. LZS Otorowo

  10. Orkan Pompa Team Jarosławiec

  11. OTPS Winogrady Poznań

  12. Poznańska 13 Poznań

  13. Przemysław Poznań

  14. Rożnovia Rożnowo

  15. Tarnovia Tarnowo Podgórne II

  16. Złoci Złotkowo
     

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 3

  1. AP Reissa Poznań                   

  2. ATE Wicher Strzyżewo

  3. Dąb Kębłowo

  4. Grom Wolsztyn

  5. Helios Czempiń

  6. Korona Bukowiec

  7. KS 1920 Mosina

  8. Luboński K.S. Luboń

  9. NKS Niepruszewo

  10. Obra Zbąszyń

  11. Orkan Konarzewo

  12. Orzeł Granowo

  13. Patria Buk

  14. Stella Luboń

  15. Wielkopolska Komorniki

  16. Znicz Obra
     

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 4

  1. Brenewia Wijewo

  2. Helios Bucz

  3. Korona Wilkowice

  4. LUKS Stare Bojanowo

  5. MTS Pawłowice

  6. Orla Jutrosin

  7. Piast Poniec

  8. PKS Racot

  9. Pogoń Śmigiel

  10. Polonia 1912 Leszno II Dąb Zab.

  11. Promień Krzywiń

  12. Ruch Bojanowo

  13. Rydzyniak Rydzyna

  14. Sarnowianka Sarnowa

  15. Sokół Kaszczor

  16. Zawisza Dolsk
     

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 5

  1. Barycz Janków Przygodzki

  2. Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

  3. Czarni Wierzbno

  4. GKS Grębanin

  5. Gladiatorzy Pieruszyce

  6. Huragan Szczury

  7. KP Słupia

  8. KS Rogaszyce

  9. Las Kuczków

  10. Lilia Mikstat

  11. Odolanovia Odolanów

  12. Ogniwo Łąkociny

  13. Płomień Opatów

  14. Pogoń Nowe Skalmierzyce II

  15. Sokół Bralin

  16. Stal Pleszew
     

RED BOX Klasa Okręgowa gr. 6

  1. CKS Zbiersk

  2. Czarni Ostrowite

  3. GKS Sompolno

  4. GKS Żerków

  5. Górnik Kłodawa

  6. Kasztelania Brudzew

  7. Orzeł Grzegorzew

  8. SKP Słupca

  9. Strażak Licheń Stary

  10. Tulisia Tuliszków

  11. Tur 1921 Turek

  12. Warta Eremita Dobrów

  13. Warta Krzymów

  14. Wilki Wilczyn

  15. Zieloni Koźminek

  16. ZKS Orły Zagórów
     

PROTON A Klasa gr. 1

  1. Błyskawica Bronisławki

  2. Błyskawica Nieżychowo

  3. Iskra Czernice

  4. Jedność Zakrzewo

  5. Leżenica Nowy Dwór

  6. LZS Skic

  7. Łobzonka Wyrzysk

  8. Orkan Śmiłowo

  9. Orzeł Osiek nad Notecią

  10. Tarnovia Tarnówka

  11. Unia Ujście

  12. Włókniarz Okonek

  13. Zjednoczeni Kaczory

  14. Zryw Sypniewo
     

PROTON A Klasa gr. 2

  1. Błękitni Kuźnica Czarnkowska

  2. Byki Obrowo

  3. Drawa Krzyż Wlkp.

  4. Golnica Ryczywół

  5. Górka Wronki

  6. Iskra Wyszyny (utrzymanie w związku z wycofaniem się z rozgrywek RKS Wełna Rogoźno)

  7. Kłos Budzyń II

  8. Nałęcz Ostroróg

  9. Nielba Wągrowiec II

  10. Radwan Lubasz

  11. Warta Obrzycko

  12. Warta Wartosław

  13. Wenus Jędrzejewo

  14. Zieloni Gaj Mały
     

PROTON A klasa gr. 3

  1. Concordia Murowana Goślina

  2. Czarni Kaźmierz

  3. GKS Golęczewo

  4. Koziołek Poznań

  5. KS Kąsinowo

  6. Oldboys Sady

  7. Orkan Objezierze

  8. Orły Pniewy

  9. OSiR Lwówek

  10. Przemysław Poznań II

  11. Rzemieślnik Kwilcz

  12. Sokół Duszniki

  13. Suchary Suchy Las

  14. Warta Sieraków
     

PROTON A Klasa gr. 4

  1. 1922 Lechia Kostrzyn II

  2. Antares Zalasewo

  3. Czarni Czerniejewo

  4. Kosynier Sokołowo

  5. Kotwica Kórnik II

  6. KS Gminy Brodnica Manieczki

  7. Lotnik 1997 Poznań

  8. Mieszko Gniezno II

  9. Orlik Miłosław

  10. Piast Łubowo

  11. Pogoń Książ Wlkp.

  12. Unia Swarzędz II

  13. Warta Pyzdry

  14. WKS Owieczki
     

PROTON A Klasa gr. 5

  1. Gwiazda Siedlec

  2. Huragan Łomnica

  3. Huragan Michorzewo

  4. Las Puszczykowo

  5. LZS Wąsowo

  6. Ogrol Sielinko

  7. Okoń Sapowice

  8. Promień Opalenica

  9. SAM Jastrzębsko Stare

  10. Sokół Orkan Chobienice

  11. Sokół Rakoniewice

  12. Spójnia Strykowo

  13. Tęcza Tuchorza

  14. TS Gminy Kamieniec
     

PROTON A Klasa gr. 6

  1. Awdaniec Pakosław

  2. Dąb Boguszyn

  3. GKS Krzemieniewo

  4. GKS Włoszakowice

  5. Iskra Długie Stare

  6. Juna-Trans Stare Oborzyska

  7. KS Spławie

  8. Obra Kościan II

  9. Piast Nowy Belęcin

  10. Rywal Ewmar Kurza Góra

  11. Sokół Chwałkowo

  12. Sparta Miejska Górka

  13. Tęcza Osa Osieczna

  14. Zjednoczeni Pudliszki
     

PROTON A Klasa gr. 7

  1. Baszta Przedecz

  2. Błękitni Mąkolno

  3. Czarni Brzeźno

  4. GKS Sompolno II

  5. Górnik Konin II

  6. Górnik Wierzbinek

  7. Grom Malanów

  8. Korona Pogoń Stawiszyn

  9. Mirek Adamów

  10. MKS Dąbie

  11. Piast Grodziec

  12. Sparta Barłogi

  13. Teleszyna Przykona

  14. Zjednoczeni Rychwał
     

PROTON A Klasa gr. 8

  1. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. II

  2. Błękitni Chruszczyny

  3. Czarni Dobrzyca

  4. Dąb Dębnica

  5. Grom Golina

  6. Iskra Prosna Sieroszewice

  7. Korona Piaski II

  8. OKS 1926 Ostrów Wlkp.

  9. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. II

  10. Piast Kobylin

  11. Prosna Chocz Kwileń

  12. Sokoły Droszew

  13. Sulimirczyk Sulmierzyce

  14. Tarchalanka Tarchały Wielkie
     

PROTON A Klasa gr. 9

  1. GKS Trzcinica

  2. KS Opatówek

  3. Liskowiak Lisków

  4. LKS Godziesze 1966

  5. LZS Czajków

  6. LZS Doruchów

  7. Masovia Kraszewice

  8. Olimpia Brzeziny

  9. Pelikan Grabów nad Prosną

  10. Pelikan Nowy Karolew

  11. Pogoń Trębaczów

  12. Prosna Kalisz

  13. Szczyt Szczytniki

  14. Victoria Laski
     

Start rozgrywek w grupach 13 i 14 zespołowych zaplanowany jest na 17/18 sierpnia.
Start rozgrywek w grupach 12 zespołowych zaplanowany jest na 23/25 sierpnia.

PROTON B Klasa gr. 1

  1. Iskra Bądecz

  2. Iskra Krajenka II

  3. Korona Dębno

  4. KP Piła II

  5. Krajna Sławianowo

  6. Legion Krępsko

  7. Leśni Zawada

  8. Naprzód Stara Wiśniewka

  9. Orzeł Lipka

  10. Polonia Jastrowie II

  11. Sparta Złotów II

  12. Tarnovia Tarnówka II

  13. UKS Fair-Play Złotów Perfecta

  14. ZKS Zelgniewo
     

PROTON B Klasa gr. 2

  1. Gryf Zofiowo

  2. Huragan Młynkowo

  3. KS Rogoźno – po spełnieniu kwestii formalnych

  4. Leśnik Margonin II

  5. Noteć Rosko II

  6. Orzeł Pęckowo

  7. Płomień Połajewo II

  8. Polonia Chodzież II

  9. Sokół Drawsko

  10. Sokół Gębice

  11. Steico Noteć Czarnków II

  12. Stella Białośliwie

  13. Tarzani Wrzeszczyna

  14. Victoria Miały
     

PROTON B Klasa gr. 3

  1. Dąb Bolewice

  2. Grom Binino

  3. Grom Zębowo

  4. Huragan Podrzewie

  5. KS Sękowo

  6. LKS Baborówko

  7. Orzeł Łowyń

  8. Orzeł Słopanowo

  9. Płomień Chrzypsko Wielkie

  10. Sparta Brody

  11. Sparta Kluczewo

  12. Śródmieście Wronki
     

PROTON B Klasa gr. 4

  1. AP Błękitni Owińska II

  2. AP Talenty Poznań

  3. GES Poznań

  4. Jurand Koziegłowy

  5. Korona Zakrzewo

  6. KS Gaj Wielki

  7. KS Uchorowo

  8. LKS Kicin

  9. Odlew Poznań

  10. Patria Buk II

  11. Poznań FC

  12. Rokita Rokietnica

  13. Skorpion Bogdanowo

  14. Sparta Oborniki II
     

PROTON B Klasa gr. 5

  1. AP Grom Plewiska

  2. Avia Kamionki II

  3. KS Dębiec Poznań

  4. LZS Wronczyn

  5. Orły Komorniki

  6. Orły Plewiska

  7. Phythopharm Klęka

  8. Polonia Środa Wlkp. II

  9. Sparta Sklejka Orzechowo

  10. Tornado Trzebaw

  11. Warta Śrem II Amicus Mórka

  12. Wiara Lecha Poznań Robakowo II
     

PROTON B Klasa gr. 6

  1. Clescevia Kleszczewo II

  2. Fara Pelikan Żydowo

  3. GKS Gułtowy

  4. Karamba Gruszczyn

  5. KS 1999 Łopuchowo

  6. KS Błękitni Psary Polskie

  7. KS Zjednoczeni Trzemeszno II

  8. Maratończyk Brzeźno

  9. Meblorz Swarzędz II

  10. Pelikan Niechanowo

  11. Vitcovia Witkowo

  12. Wełnianka Kiszkowo
     

PROTON B Klasa gr. 7

  1. Błędno Nądnia

  2. Błyskawica Jaromierz

  3. Borusja Boruja Kościelna

  4. Czantoria Gościeszyn

  5. Karpik Kopanica

  6. KS Orzeł Belęcin

  7. LSS Gminy Grodzisk Wlkp.

  8. Orzeł Rostarzewo

  9. Piast Jabłonna

  10. Pieczarka Wielichowo

  11. Płomień Przyprostynia II

  12. Sokół Wroniawy
     

PROTON B Klasa gr. 8

  1. Błękitni Kąkolewo

  2. Brenewia Wijewo II

  3. Garden Plants MAT Katarzynin

  4. Grom Czacz

  5. Helios Bucz II

  6. Kormoran Święciechowa

  7. Korona Wilkowice II

  8. PKS Racot Turew II

  9. Pogoń Śmigiel

  10. Rydzyniak Rydzyna II

  11. Rywal Klon Mochy

  12. Sokół Włoszakowice

  13. Sporting Przemęt

  14. UKS Orzeł Lipno
     

PROTON B Klasa gr. 9

  1. Błękitni Helenów

  2. GKS Olszówka

  3. GKS Osiek Mały Łuczywno

  4. GKS Osiek Wielki

  5. Hetman Orchowo

  6. KS Mostki

  7. LKS Ślesin II

  8. LZS Karszew

  9. Nałęcz Babiak

  10. Olimpia Koło II

  11. Orion Skulsk

  12. Straszkovia Straszków

  13. Warta Kramsk

  14. WKS Boguszyczki
     

PROTON B Klasa gr. 10

  1. Dragon Dzierzbin

  2. GKS Rzgów

  3. GKS Victoria Skarszew

  4. Korona Chełmce

  5. KS Kamień

  6. Orzeł Kawęczyn II

  7. Polonia Golina II

  8. RKS Radliczyce

  9. Sparta Russów

  10. Warta Rumin

  11. Wicher Dobra

  12. Wicher Mycielin
     

PROTON B Klasa gr. 11

  1. Astra Krotoszyn II

  2. Błękitni Sparta Kotlin

  3. Błysk Daniszyn

  4. Bonikovia Boników

  5. CKS Zduny

  6. Grom Czeluścin

  7. KS Pogorzela

  8. LKS Gorzyce Małe Baby

  9. Piast Kobylin II

  10. Raszkowianka Raszków

  11. Sokół Chwaliszew

  12. Stal Pleszew II

  13. UKS Żaki Taczanów
     

PROTON B Klasa gr. 12

  1. Barycz Janków Przygodzki II

  2. KP Słupia II

  3. LKS Czarnylas

  4. LZS Mikorzyn

  5. LZS Siedlików

  6. Orzeł Wysocko Wielkie

  7. Rzemieślnik Mąkoszyce

  8. Sokół Świba

  9. Wielkopolanin Siemianice

  10. Wtórkowianka Wtórek

  11. Zefka Kobyla Góra II

  12. Zryw Kierzno

 

Aktualności

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 25 Lipca 2024 r.

25.07.2024 •

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 25 Lipca 2024 r.

Komisja ds. Licencji Klubowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrywała wnioski licencyjne klubów IV ligi

Czytaj więcej
Podział I lig okręgowych w rundzie jesiennej 2024/2025

25.07.2024 • Wydział Gier i Ewidencji

Podział I lig okręgowych w rundzie jesiennej 2024/2025

Wydział Gier i Ewidencji prezentuje podział na grupy w I ligach okręgowych w rozgrywkach młodzieżowych w rundzie

Czytaj więcej
Terminarze rozgrywek młodzieżowych - ligi wojewódzkie - runda jesienna 2024/25

25.07.2024 • Wydział Gier i Ewidencji

Terminarze rozgrywek młodzieżowych - ligi wojewódzkie - runda jesienna 2024/25

Wydział Gier i Ewidencji informuje, że dostępne są już terminarze lig wojewódzkich na rundę jesienną 2024/25.

Czytaj więcej
Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 23 Lipca 2024 r.

24.07.2024 • Komisja ds. Licencji Klubowych

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych z dnia 23 Lipca 2024 r.

Komisja ds. Licencji Klubowych Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozpatrywała wnioski licencyjne klubów IV ligi

Czytaj więcej
Terminarze rozgrywek seniorskich - runda jesienna 2024/25

19.07.2024 • Wydział Gier i Ewidencji

Terminarze rozgrywek seniorskich - runda jesienna 2024/25

Wydział Gier i Ewidencji informuje, że dostępne są już terminarze wszystkich rozgrywek seniorskich na rundę

Czytaj więcej

WZPN wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych, funkcjonalnych, oraz do personalizacji reklam. Klikając „akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień lub opuszczenie serwisu. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Cookies zawartą w Polityce Prywatności..

Akceptuję Ustawienia cookies

Ustawienia cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić wrażenia podczas poruszania się po witrynie. Spośród nich pliki cookie, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny. Używamy również plików cookie stron trzecich, które pomagają nam analizować i rozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej witryny. Te pliki cookie będą przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą. Masz również możliwość rezygnacji z tych plików cookie. Jednak rezygnacja z niektórych z tych plików cookie może wpłynąć na wygodę przeglądania.