Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ZRYW SYPNIEWO ZRY |
Mecze: 20 | Punkty: 51 | Wygrane: 16 | Remisy: 3 | Porażki: 1 | Gole +: 76 | Gole -: 22 | Bilans: 54 |
2. |
KRÓLEWSKA WIEŚ ISKRA CZERNICE KRÓ |
Mecze: 20 | Punkty: 47 | Wygrane: 15 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 86 | Gole -: 36 | Bilans: 50 |
3. |
POLONIA JASTROWIE II KORONA BRZEŹNICA POL |
Mecze: 20 | Punkty: 47 | Wygrane: 15 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 65 | Gole -: 28 | Bilans: 37 |
4. |
NAPRZÓD STARA WIŚNIEWKA |
Mecze: 20 | Punkty: 41 | Wygrane: 13 | Remisy: 2 | Porażki: 5 | Gole +: 99 | Gole -: 40 | Bilans: 59 |
5. |
UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW PERFECTA UKS |
Mecze: 20 | Punkty: 40 | Wygrane: 13 | Remisy: 1 | Porażki: 6 | Gole +: 60 | Gole -: 42 | Bilans: 18 |
6. |
LEŚNIK MARGONIN II LEŚ |
Mecze: 20 | Punkty: 37 | Wygrane: 12 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 92 | Gole -: 52 | Bilans: 40 |
7. |
KP PIŁA II KPP |
Mecze: 20 | Punkty: 32 | Wygrane: 10 | Remisy: 2 | Porażki: 8 | Gole +: 65 | Gole -: 51 | Bilans: 14 |
8. |
ORZEŁ LIPKA GTS |
Mecze: 20 | Punkty: 24 | Wygrane: 7 | Remisy: 3 | Porażki: 10 | Gole +: 52 | Gole -: 65 | Bilans: -13 |
9. |
ISKRA KRAJENKA II ISK |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 49 | Gole -: 50 | Bilans: -1 |
10. |
KRAJNA SŁAWIANOWO SŁA |
Mecze: 20 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 12 | Gole +: 54 | Gole -: 69 | Bilans: -15 |
11. |
KORONA DĘBNO KOR |
Mecze: 20 | Punkty: 20 | Wygrane: 6 | Remisy: 2 | Porażki: 12 | Gole +: 39 | Gole -: 61 | Bilans: -22 |
12. |
ZKS ZELGNIEWO ZKS |
Mecze: 20 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 13 | Gole +: 28 | Gole -: 57 | Bilans: -29 |
13. |
LEGION KRĘPSKO LEG |
Mecze: 20 | Punkty: 5 | Wygrane: 1 | Remisy: 2 | Porażki: 17 | Gole +: 21 | Gole -: 108 | Bilans: -87 |
14. |
LEŚNI ZAWADA LEŚ |
Mecze: 20 | Punkty: 1 | Wygrane: 0 | Remisy: 1 | Porażki: 19 | Gole +: 16 | Gole -: 121 | Bilans: -105 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 14:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
ORZEŁ LIPKA GTS 2:0
KRAJNA SŁAWIANOWO SŁA |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
ZRYW SYPNIEWO ZRY 2:2
NAPRZÓD STARA WIŚNIEWKA |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
POLONIA JASTROWIE II KORONA BRZEŹNICA POL 6:0
LEGION KRĘPSKO LEG |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 10 |
KP PIŁA II KPP 5:0
LEŚNI ZAWADA LEŚ |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW PERFECTA UKS 5:3
ZKS ZELGNIEWO ZKS |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
ISKRA KRAJENKA II ISK 5:1
KORONA DĘBNO KOR |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 28.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 10 |
KRÓLEWSKA WIEŚ ISKRA CZERNICE KRÓ 4:1
LEŚNIK MARGONIN II LEŚ |
Rozegrany |