Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ANTARES ZALASEWO ANT |
Mecze: 20 | Punkty: 52 | Wygrane: 17 | Remisy: 1 | Porażki: 2 | Gole +: 107 | Gole -: 25 | Bilans: 82 |
2. |
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Mecze: 20 | Punkty: 51 | Wygrane: 16 | Remisy: 3 | Porażki: 1 | Gole +: 96 | Gole -: 24 | Bilans: 72 |
3. |
POZNAŃ FC PFC |
Mecze: 20 | Punkty: 46 | Wygrane: 15 | Remisy: 1 | Porażki: 4 | Gole +: 83 | Gole -: 33 | Bilans: 50 |
4. |
KARAMBA GRUSZCZYN |
Mecze: 20 | Punkty: 43 | Wygrane: 13 | Remisy: 4 | Porażki: 3 | Gole +: 55 | Gole -: 31 | Bilans: 24 |
5. |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Mecze: 20 | Punkty: 39 | Wygrane: 12 | Remisy: 3 | Porażki: 5 | Gole +: 74 | Gole -: 48 | Bilans: 26 |
6. |
KS UCHOROWO KSU |
Mecze: 20 | Punkty: 34 | Wygrane: 11 | Remisy: 1 | Porażki: 8 | Gole +: 59 | Gole -: 44 | Bilans: 15 |
7. |
AVIA KAMIONKI II AVI |
Mecze: 20 | Punkty: 25 | Wygrane: 7 | Remisy: 4 | Porażki: 9 | Gole +: 45 | Gole -: 43 | Bilans: 2 |
8. |
ARKA KIEKRZ ARK |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 6 | Remisy: 5 | Porażki: 9 | Gole +: 36 | Gole -: 63 | Bilans: -27 |
9. |
ORŁY PLEWISKA ORP |
Mecze: 20 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 12 | Gole +: 50 | Gole -: 54 | Bilans: -4 |
10. |
ODLEW POZNAŃ ODL |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 42 | Gole -: 68 | Bilans: -26 |
11. |
LKS KICIN LKS |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 38 | Gole -: 68 | Bilans: -30 |
12. |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Mecze: 20 | Punkty: 10 | Wygrane: 3 | Remisy: 1 | Porażki: 16 | Gole +: 27 | Gole -: 74 | Bilans: -47 |
13. |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Mecze: 20 | Punkty: 9 | Wygrane: 2 | Remisy: 3 | Porażki: 15 | Gole +: 23 | Gole -: 74 | Bilans: -51 |
14. |
SKORPION BOGDANOWO |
Mecze: 20 | Punkty: 7 | Wygrane: 2 | Remisy: 1 | Porażki: 17 | Gole +: 22 | Gole -: 108 | Bilans: -86 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 18:30 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 18:30 | Status: 8 |
ANTARES ZALASEWO ANT 5:0
KARAMBA GRUSZCZYN |
Rozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 18:00 | Status: 8 |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 2:0
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
ARKA KIEKRZ ARK 1:5
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 8 |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD 2:1
SKORPION BOGDANOWO |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 13:00 | Status: 8 |
LKS KICIN LKS 1:2
ODLEW POZNAŃ ODL |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 10:00 | Status: 8 |
POZNAŃ FC PFC 3:0
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
KS UCHOROWO KSU 3:1
ORŁY PLEWISKA ORP |
Rozegrany |