Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
PŁOMIEŃ POŁAJEWO PŁO |
Mecze: 20 | Punkty: 47 | Wygrane: 15 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 75 | Gole -: 30 | Bilans: 45 |
2. |
LKS LIPA LKS |
Mecze: 20 | Punkty: 46 | Wygrane: 14 | Remisy: 4 | Porażki: 2 | Gole +: 71 | Gole -: 16 | Bilans: 55 |
3. |
WARTA WARTOSŁAW WAR |
Mecze: 20 | Punkty: 43 | Wygrane: 13 | Remisy: 4 | Porażki: 3 | Gole +: 67 | Gole -: 43 | Bilans: 24 |
4. |
WEŁNA ROGOŹNO WEŁ |
Mecze: 20 | Punkty: 39 | Wygrane: 12 | Remisy: 3 | Porażki: 5 | Gole +: 46 | Gole -: 25 | Bilans: 21 |
5. |
NIELBA WĄGROWIEC II NIE |
Mecze: 20 | Punkty: 36 | Wygrane: 11 | Remisy: 3 | Porażki: 6 | Gole +: 84 | Gole -: 37 | Bilans: 47 |
6. |
WARTA OBRZYCKO WAR |
Mecze: 20 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 34 | Gole -: 52 | Bilans: -18 |
7. |
BŁĘKITNI KUŹNICA CZARNKOWSKA BŁĘ |
Mecze: 20 | Punkty: 25 | Wygrane: 7 | Remisy: 4 | Porażki: 9 | Gole +: 34 | Gole -: 42 | Bilans: -8 |
8. |
GOLNICA RYCZYWÓŁ GOL |
Mecze: 20 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 50 | Gole -: 61 | Bilans: -11 |
9. |
BYKI OBROWO BYK |
Mecze: 20 | Punkty: 24 | Wygrane: 7 | Remisy: 3 | Porażki: 10 | Gole +: 45 | Gole -: 50 | Bilans: -5 |
10. |
WENUS JĘDRZEJEWO WEN |
Mecze: 20 | Punkty: 24 | Wygrane: 8 | Remisy: 0 | Porażki: 12 | Gole +: 34 | Gole -: 64 | Bilans: -30 |
11. |
KŁOS BUDZYŃ II BKS |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 47 | Gole -: 58 | Bilans: -11 |
12. |
ISKRA WYSZYNY ISK |
Mecze: 20 | Punkty: 19 | Wygrane: 5 | Remisy: 4 | Porażki: 11 | Gole +: 37 | Gole -: 55 | Bilans: -18 |
13. |
BŁYSKAWICA BRONISŁAWKI BŁY |
Mecze: 20 | Punkty: 18 | Wygrane: 5 | Remisy: 3 | Porażki: 12 | Gole +: 35 | Gole -: 72 | Bilans: -37 |
14. |
LZS HURAGAN MŁYNKOWO LZS |
Mecze: 20 | Punkty: 5 | Wygrane: 1 | Remisy: 2 | Porażki: 17 | Gole +: 21 | Gole -: 75 | Bilans: -54 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 15:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
LZS HURAGAN MŁYNKOWO LZS 2:2
WARTA WARTOSŁAW WAR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 8 |
BŁĘKITNI KUŹNICA CZARNKOWSKA BŁĘ 2:2
BYKI OBROWO BYK |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 8 |
NIELBA WĄGROWIEC II NIE 5:3
WARTA OBRZYCKO WAR |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
WEŁNA ROGOŹNO WEŁ 2:2
LKS LIPA LKS |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
WENUS JĘDRZEJEWO WEN 3:1
KŁOS BUDZYŃ II BKS |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
BŁYSKAWICA BRONISŁAWKI BŁY 6:4
PŁOMIEŃ POŁAJEWO PŁO |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
GOLNICA RYCZYWÓŁ GOL 5:0
ISKRA WYSZYNY ISK |
Rozegrany |