Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
POZNAŃSKA 13 POZNAŃ SKS |
Mecze: 20 | Punkty: 54 | Wygrane: 18 | Remisy: 0 | Porażki: 2 | Gole +: 100 | Gole -: 22 | Bilans: 78 |
2. |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA APB |
Mecze: 20 | Punkty: 47 | Wygrane: 15 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 79 | Gole -: 27 | Bilans: 52 |
3. |
AP OSIR LWÓWEK APO |
Mecze: 20 | Punkty: 39 | Wygrane: 12 | Remisy: 3 | Porażki: 5 | Gole +: 43 | Gole -: 37 | Bilans: 6 |
4. |
RZEMIEŚLNIK KWILCZ RZE |
Mecze: 20 | Punkty: 38 | Wygrane: 12 | Remisy: 2 | Porażki: 6 | Gole +: 44 | Gole -: 33 | Bilans: 11 |
5. |
ORŁY PNIEWY ORŁ |
Mecze: 20 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 49 | Gole -: 40 | Bilans: 9 |
6. |
ZIELONI GAJ MAŁY ZIE |
Mecze: 20 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 51 | Gole -: 60 | Bilans: -9 |
7. |
KS KĄSINOWO KSK |
Mecze: 20 | Punkty: 26 | Wygrane: 7 | Remisy: 5 | Porażki: 8 | Gole +: 33 | Gole -: 37 | Bilans: -4 |
8. |
CZARNI KAŹMIERZ CZA |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 62 | Gole -: 53 | Bilans: 9 |
9. |
WARTA MIĘDZYCHÓD II WAR |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 46 | Gole -: 61 | Bilans: -15 |
10. |
ORKAN OBJEZIERZE ORK |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 27 | Gole -: 65 | Bilans: -38 |
11. |
SUCHARY SUCHY LAS SSL |
Mecze: 20 | Punkty: 20 | Wygrane: 5 | Remisy: 5 | Porażki: 10 | Gole +: 46 | Gole -: 63 | Bilans: -17 |
12. |
ROKITA ROKIETNICA ROK |
Mecze: 20 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 13 | Gole +: 40 | Gole -: 57 | Bilans: -17 |
13. |
KS GAJ WIELKI KSG |
Mecze: 20 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 13 | Gole +: 31 | Gole -: 67 | Bilans: -36 |
14. |
SKS WARTA SIERAKÓW WAR |
Mecze: 20 | Punkty: 16 | Wygrane: 4 | Remisy: 4 | Porażki: 12 | Gole +: 41 | Gole -: 70 | Bilans: -29 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:15 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:15 | Status: 15 |
POZNAŃSKA 13 POZNAŃ SKS 3:1
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA APB |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
ROKITA ROKIETNICA ROK 5:0
SUCHARY SUCHY LAS SSL |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: 15 |
AP OSIR LWÓWEK APO 3:2
ZIELONI GAJ MAŁY ZIE |
Rozegrany |
Godzina: 14:30 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 14:30 | Status: 15 |
WARTA MIĘDZYCHÓD II WAR 3:2
KS GAJ WIELKI KSG |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: 15 |
CZARNI KAŹMIERZ CZA 1:1
RZEMIEŚLNIK KWILCZ RZE |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 12:00 | Status: 15 |
ORŁY PNIEWY ORŁ 2:4
KS KĄSINOWO KSK |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: 15 |
SKS WARTA SIERAKÓW WAR 2:2
ORKAN OBJEZIERZE ORK |
Rozegrany |