Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ATE WICHER STRZYŻEWO WIC |
Mecze: 20 | Punkty: 50 | Wygrane: 15 | Remisy: 5 | Porażki: 0 | Gole +: 71 | Gole -: 26 | Bilans: 45 |
2. |
ZNICZ OBRA ZNI |
Mecze: 20 | Punkty: 44 | Wygrane: 14 | Remisy: 2 | Porażki: 4 | Gole +: 49 | Gole -: 18 | Bilans: 31 |
3. |
TS GMINY KAMIENIEC TSG |
Mecze: 20 | Punkty: 36 | Wygrane: 10 | Remisy: 6 | Porażki: 4 | Gole +: 59 | Gole -: 30 | Bilans: 29 |
4. |
OKOŃ SAPOWICE KSO |
Mecze: 20 | Punkty: 34 | Wygrane: 10 | Remisy: 4 | Porażki: 6 | Gole +: 51 | Gole -: 34 | Bilans: 17 |
5. |
SOKÓŁ - ORKAN CHOBIENICE SOK |
Mecze: 20 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 54 | Gole -: 35 | Bilans: 19 |
6. |
HURAGAN MICHORZEWO HUR |
Mecze: 20 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 39 | Gole -: 41 | Bilans: -2 |
7. |
SAM JASTRZĘBSKO STARE SAM |
Mecze: 20 | Punkty: 32 | Wygrane: 9 | Remisy: 5 | Porażki: 6 | Gole +: 48 | Gole -: 34 | Bilans: 14 |
8. |
TĘCZA TUCHORZA TĘC |
Mecze: 20 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 8 | Gole +: 38 | Gole -: 32 | Bilans: 6 |
9. |
SOKÓŁ RAKONIEWICE SOK |
Mecze: 20 | Punkty: 28 | Wygrane: 7 | Remisy: 7 | Porażki: 6 | Gole +: 35 | Gole -: 32 | Bilans: 3 |
10. |
OGROL SIELINKO OGR |
Mecze: 20 | Punkty: 28 | Wygrane: 7 | Remisy: 7 | Porażki: 6 | Gole +: 38 | Gole -: 36 | Bilans: 2 |
11. |
GWIAZDA SIEDLEC GWI |
Mecze: 20 | Punkty: 19 | Wygrane: 6 | Remisy: 1 | Porażki: 13 | Gole +: 26 | Gole -: 47 | Bilans: -21 |
12. |
HURAGAN ŁOMNICA HUR |
Mecze: 20 | Punkty: 16 | Wygrane: 5 | Remisy: 1 | Porażki: 14 | Gole +: 34 | Gole -: 60 | Bilans: -26 |
13. |
SOKÓŁ WRONIAWY SOK |
Mecze: 20 | Punkty: 10 | Wygrane: 3 | Remisy: 1 | Porażki: 16 | Gole +: 15 | Gole -: 70 | Bilans: -55 |
14. |
RYWAL-KLON MOCHY RKM |
Mecze: 20 | Punkty: 3 | Wygrane: 1 | Remisy: 0 | Porażki: 19 | Gole +: 18 | Gole -: 80 | Bilans: -62 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:00 |
Data:: 24.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 5 |
ZNICZ OBRA ZNI 2:2
TS GMINY KAMIENIEC TSG |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 24.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 5 |
SOKÓŁ - ORKAN CHOBIENICE SOK 3:1
OKOŃ SAPOWICE KSO |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 24.09.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 5 |
HURAGAN ŁOMNICA HUR 1:3
HURAGAN MICHORZEWO HUR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 24.09.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 5 |
SOKÓŁ WRONIAWY SOK 0:2
SAM JASTRZĘBSKO STARE SAM |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 23.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 5 |
GWIAZDA SIEDLEC GWI 0:4
TĘCZA TUCHORZA TĘC |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 23.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 5 |
SOKÓŁ RAKONIEWICE SOK 1:1
OGROL SIELINKO OGR |
Rozegrany |
Godzina: 17:00 |
Data:: 21.09.2023 |
Godzina: 17:00 | Status: 5 |
ATE WICHER STRZYŻEWO WIC 3:1
RYWAL-KLON MOCHY RKM |
Rozegrany |