Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
LUKS STARE BOJANOWO LUK |
Mecze: 20 | Punkty: 53 | Wygrane: 17 | Remisy: 2 | Porażki: 1 | Gole +: 52 | Gole -: 17 | Bilans: 35 |
2. |
POLONIA 1912 LESZNO II DĄB ZABOROWO POL |
Mecze: 20 | Punkty: 45 | Wygrane: 14 | Remisy: 3 | Porażki: 3 | Gole +: 66 | Gole -: 22 | Bilans: 44 |
3. |
KS APOL TERM-PIR SPŁAWIE KSA |
Mecze: 20 | Punkty: 41 | Wygrane: 13 | Remisy: 2 | Porażki: 5 | Gole +: 46 | Gole -: 27 | Bilans: 19 |
4. |
KS GMINY BRODNICA MANIECZKI KSG |
Mecze: 20 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 55 | Gole -: 34 | Bilans: 21 |
5. |
TĘCZA-OSA OSIECZNA OSA |
Mecze: 20 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 8 | Gole +: 36 | Gole -: 37 | Bilans: -1 |
6. |
ZJEDNOCZENI PUDLISZKI ZJE |
Mecze: 20 | Punkty: 30 | Wygrane: 8 | Remisy: 6 | Porażki: 6 | Gole +: 35 | Gole -: 29 | Bilans: 6 |
7. |
JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA JUN |
Mecze: 20 | Punkty: 28 | Wygrane: 8 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 28 | Gole -: 37 | Bilans: -9 |
8. |
OBRA 1912 KOŚCIAN II OBR |
Mecze: 20 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 48 | Gole -: 58 | Bilans: -10 |
9. |
GKS WŁOSZAKOWICE GKS |
Mecze: 20 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 54 | Gole -: 49 | Bilans: 5 |
10. |
PIAST NOWY BELĘCIN PIA |
Mecze: 20 | Punkty: 22 | Wygrane: 6 | Remisy: 4 | Porażki: 10 | Gole +: 44 | Gole -: 44 | Bilans: 0 |
11. |
DĄB BOGUSZYN DĄB |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 37 | Gole -: 59 | Bilans: -22 |
12. |
RYWAL-EWMAR KURZA GÓRA RKG |
Mecze: 20 | Punkty: 18 | Wygrane: 6 | Remisy: 0 | Porażki: 14 | Gole +: 22 | Gole -: 54 | Bilans: -32 |
13. |
BŁĘKITNI KĄKOLEWO BŁĘ |
Mecze: 20 | Punkty: 15 | Wygrane: 4 | Remisy: 3 | Porażki: 13 | Gole +: 29 | Gole -: 63 | Bilans: -34 |
14. |
GROM CZACZ GRO |
Mecze: 20 | Punkty: 12 | Wygrane: 3 | Remisy: 3 | Porażki: 14 | Gole +: 31 | Gole -: 53 | Bilans: -22 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
BŁĘKITNI KĄKOLEWO BŁĘ 3:3
ZJEDNOCZENI PUDLISZKI ZJE |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
TĘCZA-OSA OSIECZNA OSA 0:2
LUKS STARE BOJANOWO LUK |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
PIAST NOWY BELĘCIN PIA 3:2
GROM CZACZ GRO |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: 15 |
KS GMINY BRODNICA MANIECZKI KSG 5:0
OBRA 1912 KOŚCIAN II OBR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: 15 |
DĄB BOGUSZYN DĄB 2:1
JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA JUN |
Rozegrany |
Godzina: 13:30 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:30 | Status: 15 |
KS APOL TERM-PIR SPŁAWIE KSA 3:1
GKS WŁOSZAKOWICE GKS |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: 15 |
RYWAL-EWMAR KURZA GÓRA RKG 0:4
POLONIA 1912 LESZNO II DĄB ZABOROWO POL |
Rozegrany |