Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
GKS KRZEMIENIEWO GKS |
Mecze: 16 | Punkty: 43 | Wygrane: 14 | Remisy: 1 | Porażki: 1 | Gole +: 58 | Gole -: 21 | Bilans: 37 |
2. |
BRENEWIA WIJEWO II BRE |
Mecze: 16 | Punkty: 33 | Wygrane: 11 | Remisy: 0 | Porażki: 5 | Gole +: 49 | Gole -: 34 | Bilans: 15 |
3. |
ISKRA DŁUGIE STARE ISK |
Mecze: 16 | Punkty: 31 | Wygrane: 10 | Remisy: 1 | Porażki: 5 | Gole +: 49 | Gole -: 29 | Bilans: 20 |
4. |
KORONA WILKOWICE II KOR |
Mecze: 16 | Punkty: 30 | Wygrane: 10 | Remisy: 0 | Porażki: 6 | Gole +: 40 | Gole -: 23 | Bilans: 17 |
5. |
SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE SOK |
Mecze: 16 | Punkty: 25 | Wygrane: 7 | Remisy: 4 | Porażki: 5 | Gole +: 37 | Gole -: 33 | Bilans: 4 |
6. |
PKS RACOT TUREW II PKS |
Mecze: 16 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 39 | Gole -: 28 | Bilans: 11 |
7. |
SPORTING PRZEMĘT SPO |
Mecze: 16 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 8 | Gole +: 48 | Gole -: 41 | Bilans: 7 |
8. |
KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA KOR |
Mecze: 15 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 39 | Gole -: 38 | Bilans: 1 |
9. |
WARTA ŚREM AMICUS MÓRKA II WAR |
Mecze: 16 | Punkty: 18 | Wygrane: 6 | Remisy: 0 | Porażki: 10 | Gole +: 35 | Gole -: 42 | Bilans: -7 |
10. |
RYDZYNIAK RYDZYNA II RKS |
Mecze: 16 | Punkty: 16 | Wygrane: 4 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 28 | Gole -: 43 | Bilans: -15 |
11. |
POGOŃ 1929 ŚMIGIEL II POG |
Mecze: 16 | Punkty: 11 | Wygrane: 3 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 22 | Gole -: 52 | Bilans: -30 |
12. |
HELIOS BUCZ II HEL |
Mecze: 15 | Punkty: 1 | Wygrane: 0 | Remisy: 1 | Porażki: 14 | Gole +: 12 | Gole -: 72 | Bilans: -60 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 14:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
BRENEWIA WIJEWO II BRE 4:1
POGOŃ 1929 ŚMIGIEL II POG |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
RYDZYNIAK RYDZYNA II RKS 1:4
PKS RACOT TUREW II PKS |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
KORONA WILKOWICE II KOR 2:1
WARTA ŚREM AMICUS MÓRKA II WAR |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
ISKRA DŁUGIE STARE ISK 2:2
SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE SOK |
Rozegrany |
Godzina: 14:30 |
Data:: 28.10.2023 |
Godzina: 14:30 | Status: 10 |
KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA KOR 4:1
SPORTING PRZEMĘT SPO |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 28.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
GKS KRZEMIENIEWO GKS 8:0
HELIOS BUCZ II HEL |
Rozegrany |