Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
POZNAŃSKA 13 POZNAŃ SKS |
Mecze: 19 | Punkty: 51 | Wygrane: 17 | Remisy: 0 | Porażki: 2 | Gole +: 94 | Gole -: 20 | Bilans: 74 |
2. |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA APB |
Mecze: 19 | Punkty: 47 | Wygrane: 15 | Remisy: 2 | Porażki: 2 | Gole +: 78 | Gole -: 25 | Bilans: 53 |
3. |
AP OSIR LWÓWEK APO |
Mecze: 19 | Punkty: 38 | Wygrane: 12 | Remisy: 2 | Porażki: 5 | Gole +: 41 | Gole -: 35 | Bilans: 6 |
4. |
RZEMIEŚLNIK KWILCZ RZE |
Mecze: 19 | Punkty: 35 | Wygrane: 11 | Remisy: 2 | Porażki: 6 | Gole +: 42 | Gole -: 32 | Bilans: 10 |
5. |
ORŁY PNIEWY ORŁ |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 47 | Gole -: 40 | Bilans: 7 |
6. |
ZIELONI GAJ MAŁY ZIE |
Mecze: 19 | Punkty: 26 | Wygrane: 8 | Remisy: 2 | Porażki: 9 | Gole +: 50 | Gole -: 59 | Bilans: -9 |
7. |
KS KĄSINOWO KSK |
Mecze: 19 | Punkty: 25 | Wygrane: 7 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 32 | Gole -: 36 | Bilans: -4 |
8. |
CZARNI KAŹMIERZ CZA |
Mecze: 19 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 10 | Gole +: 58 | Gole -: 47 | Bilans: 11 |
9. |
ORKAN OBJEZIERZE ORK |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 27 | Gole -: 65 | Bilans: -38 |
10. |
WARTA MIĘDZYCHÓD II WAR |
Mecze: 19 | Punkty: 20 | Wygrane: 6 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 40 | Gole -: 57 | Bilans: -17 |
11. |
SUCHARY SUCHY LAS SSL |
Mecze: 19 | Punkty: 19 | Wygrane: 5 | Remisy: 4 | Porażki: 10 | Gole +: 44 | Gole -: 61 | Bilans: -17 |
12. |
ROKITA ROKIETNICA ROK |
Mecze: 20 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 13 | Gole +: 40 | Gole -: 57 | Bilans: -17 |
13. |
KS GAJ WIELKI KSG |
Mecze: 19 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 12 | Gole +: 31 | Gole -: 65 | Bilans: -34 |
14. |
SKS WARTA SIERAKÓW WAR |
Mecze: 19 | Punkty: 16 | Wygrane: 4 | Remisy: 4 | Porażki: 11 | Gole +: 39 | Gole -: 64 | Bilans: -25 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 12:00 |
Data:: 22.10.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 9 |
ROKITA ROKIETNICA ROK 3:6
WARTA MIĘDZYCHÓD II WAR |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 22.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 9 |
KS KĄSINOWO KSK 3:3
KS GAJ WIELKI KSG |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 21.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 9 |
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA APB 6:1
ZIELONI GAJ MAŁY ZIE |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 21.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 9 |
RZEMIEŚLNIK KWILCZ RZE 3:0
ORKAN OBJEZIERZE ORK |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 21.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 9 |
ORŁY PNIEWY ORŁ 4:3
SKS WARTA SIERAKÓW WAR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 21.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 9 |
CZARNI KAŹMIERZ CZA 3:4
AP OSIR LWÓWEK APO |
Rozegrany |
Godzina: 20:00 |
Data:: 18.10.2023 |
Godzina: 20:00 | Status: 9 |
POZNAŃSKA 13 POZNAŃ SKS 6:2
SUCHARY SUCHY LAS SSL |
Rozegrany |