Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
GÓRNIK KŁODAWA GÓR |
Mecze: 20 | Punkty: 42 | Wygrane: 13 | Remisy: 3 | Porażki: 4 | Gole +: 57 | Gole -: 28 | Bilans: 29 |
2. |
WARTA KRZYMÓW WAR |
Mecze: 19 | Punkty: 40 | Wygrane: 13 | Remisy: 1 | Porażki: 5 | Gole +: 63 | Gole -: 29 | Bilans: 34 |
3. |
BŁĘKITNI MĄKOLNO GTS |
Mecze: 19 | Punkty: 40 | Wygrane: 13 | Remisy: 1 | Porażki: 5 | Gole +: 50 | Gole -: 31 | Bilans: 19 |
4. |
BASZTA PRZEDECZ BAS |
Mecze: 19 | Punkty: 37 | Wygrane: 12 | Remisy: 1 | Porażki: 6 | Gole +: 59 | Gole -: 43 | Bilans: 16 |
5. |
LMKS CZARNI BRZEŹNO LMK |
Mecze: 19 | Punkty: 32 | Wygrane: 10 | Remisy: 2 | Porażki: 7 | Gole +: 56 | Gole -: 37 | Bilans: 19 |
6. |
MKS DĄBIE MKS |
Mecze: 20 | Punkty: 32 | Wygrane: 10 | Remisy: 2 | Porażki: 8 | Gole +: 46 | Gole -: 38 | Bilans: 8 |
7. |
PIAST GRODZIEC PIA |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 45 | Gole -: 35 | Bilans: 10 |
8. |
GKS SOMPOLNO II GKS |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 46 | Gole -: 40 | Bilans: 6 |
9. |
GROM MALANÓW GRO |
Mecze: 19 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 8 | Gole +: 45 | Gole -: 54 | Bilans: -9 |
10. |
GÓRNIK WIERZBINEK GÓR |
Mecze: 19 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 36 | Gole -: 43 | Bilans: -7 |
11. |
WARTA PYZDRY WAR |
Mecze: 19 | Punkty: 19 | Wygrane: 6 | Remisy: 1 | Porażki: 12 | Gole +: 50 | Gole -: 71 | Bilans: -21 |
12. |
TELESZYNA PRZYKONA TEL |
Mecze: 19 | Punkty: 16 | Wygrane: 5 | Remisy: 1 | Porażki: 13 | Gole +: 34 | Gole -: 64 | Bilans: -30 |
13. |
NAŁĘCZ BABIAK NBK |
Mecze: 19 | Punkty: 12 | Wygrane: 3 | Remisy: 3 | Porażki: 13 | Gole +: 27 | Gole -: 60 | Bilans: -33 |
14. |
GKS OSIEK WIELKI OSI |
Mecze: 19 | Punkty: 9 | Wygrane: 2 | Remisy: 3 | Porażki: 14 | Gole +: 21 | Gole -: 62 | Bilans: -41 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 7 |
BASZTA PRZEDECZ BAS 5:0
LMKS CZARNI BRZEŹNO LMK |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 7 |
GÓRNIK KŁODAWA GÓR 2:0
MKS DĄBIE MKS |
Rozegrany |
Godzina: 15:30 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 15:30 | Status: 7 |
GKS OSIEK WIELKI OSI 0:4
WARTA KRZYMÓW WAR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 7 |
GÓRNIK WIERZBINEK GÓR 7:1
GROM MALANÓW GRO |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 13:00 | Status: 7 |
GKS SOMPOLNO II GKS 3:2
BŁĘKITNI MĄKOLNO GTS |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 07.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 7 |
WARTA PYZDRY WAR 1:1
PIAST GRODZIEC PIA |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 07.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 7 |
NAŁĘCZ BABIAK NBK 1:2
TELESZYNA PRZYKONA TEL |
Rozegrany |