Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ATE WICHER STRZYŻEWO WIC |
Mecze: 19 | Punkty: 49 | Wygrane: 15 | Remisy: 4 | Porażki: 0 | Gole +: 70 | Gole -: 25 | Bilans: 45 |
2. |
ZNICZ OBRA ZNI |
Mecze: 20 | Punkty: 44 | Wygrane: 14 | Remisy: 2 | Porażki: 4 | Gole +: 49 | Gole -: 18 | Bilans: 31 |
3. |
TS GMINY KAMIENIEC TSG |
Mecze: 19 | Punkty: 36 | Wygrane: 10 | Remisy: 6 | Porażki: 3 | Gole +: 59 | Gole -: 29 | Bilans: 30 |
4. |
OKOŃ SAPOWICE KSO |
Mecze: 19 | Punkty: 31 | Wygrane: 9 | Remisy: 4 | Porażki: 6 | Gole +: 48 | Gole -: 33 | Bilans: 15 |
5. |
SAM JASTRZĘBSKO STARE SAM |
Mecze: 19 | Punkty: 31 | Wygrane: 9 | Remisy: 4 | Porażki: 6 | Gole +: 47 | Gole -: 33 | Bilans: 14 |
6. |
SOKÓŁ - ORKAN CHOBIENICE SOK |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 51 | Gole -: 34 | Bilans: 17 |
7. |
TĘCZA TUCHORZA TĘC |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 37 | Gole -: 29 | Bilans: 8 |
8. |
HURAGAN MICHORZEWO HUR |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 38 | Gole -: 41 | Bilans: -3 |
9. |
OGROL SIELINKO OGR |
Mecze: 20 | Punkty: 28 | Wygrane: 7 | Remisy: 7 | Porażki: 6 | Gole +: 38 | Gole -: 36 | Bilans: 2 |
10. |
SOKÓŁ RAKONIEWICE SOK |
Mecze: 19 | Punkty: 25 | Wygrane: 6 | Remisy: 7 | Porażki: 6 | Gole +: 32 | Gole -: 31 | Bilans: 1 |
11. |
HURAGAN ŁOMNICA HUR |
Mecze: 19 | Punkty: 16 | Wygrane: 5 | Remisy: 1 | Porażki: 13 | Gole +: 33 | Gole -: 57 | Bilans: -24 |
12. |
GWIAZDA SIEDLEC GWI |
Mecze: 19 | Punkty: 16 | Wygrane: 5 | Remisy: 1 | Porażki: 13 | Gole +: 21 | Gole -: 45 | Bilans: -24 |
13. |
SOKÓŁ WRONIAWY SOK |
Mecze: 19 | Punkty: 10 | Wygrane: 3 | Remisy: 1 | Porażki: 15 | Gole +: 13 | Gole -: 65 | Bilans: -52 |
14. |
RYWAL-KLON MOCHY RKM |
Mecze: 19 | Punkty: 3 | Wygrane: 1 | Remisy: 0 | Porażki: 18 | Gole +: 17 | Gole -: 77 | Bilans: -60 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 14:00 |
Data:: 05.11.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 11 |
SOKÓŁ - ORKAN CHOBIENICE SOK 2:2
SAM JASTRZĘBSKO STARE SAM |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 05.11.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 11 |
HURAGAN ŁOMNICA HUR 2:2
ATE WICHER STRZYŻEWO WIC |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 05.11.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 11 |
ZNICZ OBRA ZNI 2:0
SOKÓŁ WRONIAWY SOK |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 05.11.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 11 |
TS GMINY KAMIENIEC TSG 9:2
RYWAL-KLON MOCHY RKM |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 05.11.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 11 |
OGROL SIELINKO OGR 3:3
OKOŃ SAPOWICE KSO |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 04.11.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 11 |
HURAGAN MICHORZEWO HUR 0:2
TĘCZA TUCHORZA TĘC |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 04.11.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 11 |
SOKÓŁ RAKONIEWICE SOK 3:2
GWIAZDA SIEDLEC GWI |
Rozegrany |