Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
LUKS STARE BOJANOWO LUK |
Mecze: 19 | Punkty: 53 | Wygrane: 17 | Remisy: 2 | Porażki: 0 | Gole +: 52 | Gole -: 13 | Bilans: 39 |
2. |
POLONIA 1912 LESZNO II DĄB ZABOROWO POL |
Mecze: 19 | Punkty: 45 | Wygrane: 14 | Remisy: 3 | Porażki: 2 | Gole +: 65 | Gole -: 18 | Bilans: 47 |
3. |
KS APOL TERM-PIR SPŁAWIE KSA |
Mecze: 19 | Punkty: 38 | Wygrane: 12 | Remisy: 2 | Porażki: 5 | Gole +: 44 | Gole -: 26 | Bilans: 18 |
4. |
KS GMINY BRODNICA MANIECZKI KSG |
Mecze: 19 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 51 | Gole -: 33 | Bilans: 18 |
5. |
JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA JUN |
Mecze: 19 | Punkty: 28 | Wygrane: 8 | Remisy: 4 | Porażki: 7 | Gole +: 27 | Gole -: 33 | Bilans: -6 |
6. |
TĘCZA-OSA OSIECZNA OSA |
Mecze: 19 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 8 | Gole +: 34 | Gole -: 36 | Bilans: -2 |
7. |
ZJEDNOCZENI PUDLISZKI ZJE |
Mecze: 19 | Punkty: 27 | Wygrane: 7 | Remisy: 6 | Porażki: 6 | Gole +: 31 | Gole -: 29 | Bilans: 2 |
8. |
OBRA 1912 KOŚCIAN II OBR |
Mecze: 19 | Punkty: 24 | Wygrane: 7 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 44 | Gole -: 57 | Bilans: -13 |
9. |
GKS WŁOSZAKOWICE GKS |
Mecze: 19 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 49 | Gole -: 49 | Bilans: 0 |
10. |
PIAST NOWY BELĘCIN PIA |
Mecze: 19 | Punkty: 22 | Wygrane: 6 | Remisy: 4 | Porażki: 9 | Gole +: 43 | Gole -: 42 | Bilans: 1 |
11. |
DĄB BOGUSZYN DĄB |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 37 | Gole -: 59 | Bilans: -22 |
12. |
RYWAL-EWMAR KURZA GÓRA RKG |
Mecze: 19 | Punkty: 18 | Wygrane: 6 | Remisy: 0 | Porażki: 13 | Gole +: 22 | Gole -: 49 | Bilans: -27 |
13. |
BŁĘKITNI KĄKOLEWO BŁĘ |
Mecze: 20 | Punkty: 15 | Wygrane: 4 | Remisy: 3 | Porażki: 13 | Gole +: 29 | Gole -: 63 | Bilans: -34 |
14. |
GROM CZACZ GRO |
Mecze: 19 | Punkty: 12 | Wygrane: 3 | Remisy: 3 | Porażki: 13 | Gole +: 30 | Gole -: 51 | Bilans: -21 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
BŁĘKITNI KĄKOLEWO BŁĘ 3:3
ZJEDNOCZENI PUDLISZKI ZJE |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
TĘCZA-OSA OSIECZNA OSA 0:2
LUKS STARE BOJANOWO LUK |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 15 |
PIAST NOWY BELĘCIN PIA 3:2
GROM CZACZ GRO |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: 15 |
KS GMINY BRODNICA MANIECZKI KSG 5:0
OBRA 1912 KOŚCIAN II OBR |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: 15 |
DĄB BOGUSZYN DĄB 2:1
JUNA-TRANS STARE OBORZYSKA JUN |
Rozegrany |
Godzina: 13:30 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:30 | Status: 15 |
KS APOL TERM-PIR SPŁAWIE KSA 3:1
GKS WŁOSZAKOWICE GKS |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: 15 |
RYWAL-EWMAR KURZA GÓRA RKG 0:4
POLONIA 1912 LESZNO II DĄB ZABOROWO POL |
Rozegrany |