Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ZRYW SYPNIEWO ZRY |
Mecze: 19 | Punkty: 48 | Wygrane: 15 | Remisy: 3 | Porażki: 1 | Gole +: 68 | Gole -: 22 | Bilans: 46 |
2. |
KRÓLEWSKA WIEŚ ISKRA CZERNICE KRÓ |
Mecze: 19 | Punkty: 44 | Wygrane: 14 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 81 | Gole -: 35 | Bilans: 46 |
3. |
POLONIA JASTROWIE II KORONA BRZEŹNICA POL |
Mecze: 19 | Punkty: 44 | Wygrane: 14 | Remisy: 2 | Porażki: 3 | Gole +: 61 | Gole -: 25 | Bilans: 36 |
4. |
UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW PERFECTA UKS |
Mecze: 19 | Punkty: 40 | Wygrane: 13 | Remisy: 1 | Porażki: 5 | Gole +: 59 | Gole -: 37 | Bilans: 22 |
5. |
NAPRZÓD STARA WIŚNIEWKA |
Mecze: 19 | Punkty: 38 | Wygrane: 12 | Remisy: 2 | Porażki: 5 | Gole +: 91 | Gole -: 38 | Bilans: 53 |
6. |
LEŚNIK MARGONIN II LEŚ |
Mecze: 19 | Punkty: 34 | Wygrane: 11 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 84 | Gole -: 51 | Bilans: 33 |
7. |
KP PIŁA II KPP |
Mecze: 19 | Punkty: 29 | Wygrane: 9 | Remisy: 2 | Porażki: 8 | Gole +: 58 | Gole -: 49 | Bilans: 9 |
8. |
ISKRA KRAJENKA II ISK |
Mecze: 19 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 10 | Gole +: 46 | Gole -: 46 | Bilans: 0 |
9. |
KRAJNA SŁAWIANOWO SŁA |
Mecze: 19 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 53 | Gole -: 61 | Bilans: -8 |
10. |
ORZEŁ LIPKA GTS |
Mecze: 19 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 10 | Gole +: 41 | Gole -: 63 | Bilans: -22 |
11. |
KORONA DĘBNO KOR |
Mecze: 19 | Punkty: 20 | Wygrane: 6 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 37 | Gole -: 54 | Bilans: -17 |
12. |
ZKS ZELGNIEWO ZKS |
Mecze: 19 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 12 | Gole +: 28 | Gole -: 49 | Bilans: -21 |
13. |
LEGION KRĘPSKO LEG |
Mecze: 19 | Punkty: 5 | Wygrane: 1 | Remisy: 2 | Porażki: 16 | Gole +: 19 | Gole -: 97 | Bilans: -78 |
14. |
LEŚNI ZAWADA LEŚ |
Mecze: 19 | Punkty: 1 | Wygrane: 0 | Remisy: 1 | Porażki: 18 | Gole +: 14 | Gole -: 113 | Bilans: -99 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 15:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 7 |
POLONIA JASTROWIE II KORONA BRZEŹNICA POL 3:0
ISKRA KRAJENKA II ISK |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 7 |
ZKS ZELGNIEWO ZKS 0:1
ZRYW SYPNIEWO ZRY |
Rozegrany |
Godzina: 13:30 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 13:30 | Status: 7 |
UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW PERFECTA UKS 3:3
KRÓLEWSKA WIEŚ ISKRA CZERNICE KRÓ |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 13:00 | Status: 7 |
LEGION KRĘPSKO LEG 1:5
ORZEŁ LIPKA GTS |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 08.10.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 7 |
KRAJNA SŁAWIANOWO SŁA 5:4
LEŚNIK MARGONIN II LEŚ |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 07.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 7 |
NAPRZÓD STARA WIŚNIEWKA 22:0
LEŚNI ZAWADA LEŚ |
Rozegrany |
Godzina: 15:30 |
Data:: 07.10.2023 |
Godzina: 15:30 | Status: 7 |
KORONA DĘBNO KOR 2:5
KP PIŁA II KPP |
Rozegrany |