Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
OLDBOYS SADY PLUTON OBS |
Mecze: 15 | Punkty: 35 | Wygrane: 11 | Remisy: 2 | Porażki: 2 | Gole +: 50 | Gole -: 14 | Bilans: 36 |
2. |
NAŁĘCZ OSTRORÓG NAŁ |
Mecze: 15 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 2 | Gole +: 72 | Gole -: 27 | Bilans: 45 |
3. |
KS SĘKOWO KSS |
Mecze: 16 | Punkty: 32 | Wygrane: 10 | Remisy: 2 | Porażki: 4 | Gole +: 54 | Gole -: 23 | Bilans: 31 |
4. |
HURAGAN PODRZEWIE HUR |
Mecze: 15 | Punkty: 29 | Wygrane: 9 | Remisy: 2 | Porażki: 4 | Gole +: 42 | Gole -: 18 | Bilans: 24 |
5. |
LKS BABORÓWKO LKS |
Mecze: 15 | Punkty: 29 | Wygrane: 9 | Remisy: 2 | Porażki: 4 | Gole +: 30 | Gole -: 20 | Bilans: 10 |
6. |
DĄB BOLEWICE DĄB |
Mecze: 16 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 43 | Gole -: 47 | Bilans: -4 |
7. |
SPARTA BRODY SPA |
Mecze: 15 | Punkty: 18 | Wygrane: 5 | Remisy: 3 | Porażki: 7 | Gole +: 22 | Gole -: 40 | Bilans: -18 |
8. |
SPARTA KLUCZEWO |
Mecze: 15 | Punkty: 18 | Wygrane: 6 | Remisy: 0 | Porażki: 9 | Gole +: 42 | Gole -: 49 | Bilans: -7 |
9. |
ORZEŁ ŁOWYŃ ORZ |
Mecze: 15 | Punkty: 12 | Wygrane: 3 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 15 | Gole -: 49 | Bilans: -34 |
10. |
PŁOMIEŃ CHRZYPSKO WIELKIE PŁO |
Mecze: 15 | Punkty: 11 | Wygrane: 3 | Remisy: 2 | Porażki: 10 | Gole +: 21 | Gole -: 48 | Bilans: -27 |
11. |
GROM ZĘBOWO GRO |
Mecze: 15 | Punkty: 10 | Wygrane: 2 | Remisy: 4 | Porażki: 9 | Gole +: 22 | Gole -: 44 | Bilans: -22 |
12. |
GROM BININO GRO |
Mecze: 15 | Punkty: 8 | Wygrane: 2 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 18 | Gole -: 52 | Bilans: -34 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 14:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 8 |
DĄB BOLEWICE DĄB 2:0
ORZEŁ ŁOWYŃ ORZ |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 8 |
GROM ZĘBOWO GRO 2:5
NAŁĘCZ OSTRORÓG NAŁ |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 15.10.2023 |
Godzina: 12:00 | Status: 8 |
SPARTA BRODY SPA 0:3
KS SĘKOWO KSS |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 8 |
SPARTA KLUCZEWO 1:6
HURAGAN PODRZEWIE HUR |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 8 |
PŁOMIEŃ CHRZYPSKO WIELKIE PŁO 2:0
GROM BININO GRO |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.10.2023 |
Godzina: 15:00 | Status: 8 |
LKS BABORÓWKO LKS 1:1
OLDBOYS SADY PLUTON OBS |
Rozegrany |