Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ANTARES ZALASEWO ANT |
Mecze: 19 | Punkty: 49 | Wygrane: 16 | Remisy: 1 | Porażki: 2 | Gole +: 101 | Gole -: 25 | Bilans: 76 |
2. |
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Mecze: 19 | Punkty: 48 | Wygrane: 15 | Remisy: 3 | Porażki: 1 | Gole +: 90 | Gole -: 24 | Bilans: 66 |
3. |
POZNAŃ FC PFC |
Mecze: 19 | Punkty: 46 | Wygrane: 15 | Remisy: 1 | Porażki: 3 | Gole +: 82 | Gole -: 30 | Bilans: 52 |
4. |
KARAMBA GRUSZCZYN |
Mecze: 19 | Punkty: 40 | Wygrane: 12 | Remisy: 4 | Porażki: 3 | Gole +: 52 | Gole -: 30 | Bilans: 22 |
5. |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Mecze: 19 | Punkty: 36 | Wygrane: 11 | Remisy: 3 | Porażki: 5 | Gole +: 69 | Gole -: 45 | Bilans: 24 |
6. |
KS UCHOROWO KSU |
Mecze: 19 | Punkty: 34 | Wygrane: 11 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 59 | Gole -: 38 | Bilans: 21 |
7. |
AVIA KAMIONKI II AVI |
Mecze: 19 | Punkty: 25 | Wygrane: 7 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 43 | Gole -: 40 | Bilans: 3 |
8. |
ARKA KIEKRZ ARK |
Mecze: 20 | Punkty: 23 | Wygrane: 6 | Remisy: 5 | Porażki: 9 | Gole +: 36 | Gole -: 63 | Bilans: -27 |
9. |
ORŁY PLEWISKA ORP |
Mecze: 19 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 47 | Gole -: 49 | Bilans: -2 |
10. |
ODLEW POZNAŃ ODL |
Mecze: 20 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 42 | Gole -: 68 | Bilans: -26 |
11. |
LKS KICIN LKS |
Mecze: 19 | Punkty: 18 | Wygrane: 5 | Remisy: 3 | Porażki: 11 | Gole +: 35 | Gole -: 66 | Bilans: -31 |
12. |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Mecze: 20 | Punkty: 10 | Wygrane: 3 | Remisy: 1 | Porażki: 16 | Gole +: 27 | Gole -: 74 | Bilans: -47 |
13. |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Mecze: 19 | Punkty: 9 | Wygrane: 2 | Remisy: 3 | Porażki: 14 | Gole +: 23 | Gole -: 68 | Bilans: -45 |
14. |
SKORPION BOGDANOWO |
Mecze: 20 | Punkty: 7 | Wygrane: 2 | Remisy: 1 | Porażki: 17 | Gole +: 22 | Gole -: 108 | Bilans: -86 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 11:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: 16 |
ORŁY PLEWISKA ORP 3:1
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: 16 |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ 0:2
KARAMBA GRUSZCZYN |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: 16 |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 4:5
ODLEW POZNAŃ ODL |
Rozegrany |
Godzina: 17:30 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 17:30 | Status: 16 |
SKORPION BOGDANOWO 0:8
POZNAŃ FC PFC |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: 16 |
ARKA KIEKRZ ARK 0:3
ANTARES ZALASEWO ANT |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: 16 |
KS UCHOROWO KSU 3:6
LKS KICIN LKS |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: 16 |
GKS GOLĘCZEWO GKS 8:1
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Rozegrany |