Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
PROMIEŃ OPALENICA PRO |
Mecze: 15 | Punkty: 45 | Wygrane: 15 | Remisy: 0 | Porażki: 0 | Gole +: 81 | Gole -: 17 | Bilans: 64 |
2. |
LZS WĄSOWO LZS |
Mecze: 15 | Punkty: 30 | Wygrane: 9 | Remisy: 3 | Porażki: 3 | Gole +: 22 | Gole -: 22 | Bilans: 0 |
3. |
PIECZARKA WIELICHOWO PIE |
Mecze: 15 | Punkty: 27 | Wygrane: 8 | Remisy: 3 | Porażki: 4 | Gole +: 44 | Gole -: 37 | Bilans: 7 |
4. |
ORZEŁ ROSTARZEWO ORZ |
Mecze: 15 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 6 | Gole +: 38 | Gole -: 35 | Bilans: 3 |
5. |
BŁĘDNO NĄDNIA BŁĘ |
Mecze: 15 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 6 | Gole +: 27 | Gole -: 24 | Bilans: 3 |
6. |
BŁYSKAWICA JAROMIERZ BŁY |
Mecze: 15 | Punkty: 23 | Wygrane: 7 | Remisy: 2 | Porażki: 6 | Gole +: 31 | Gole -: 19 | Bilans: 12 |
7. |
BORUSJA BORUJA KOŚCIELNA BOR |
Mecze: 15 | Punkty: 20 | Wygrane: 6 | Remisy: 2 | Porażki: 7 | Gole +: 30 | Gole -: 29 | Bilans: 1 |
8. |
CZANTORIA GOŚCIESZYN CZA |
Mecze: 15 | Punkty: 20 | Wygrane: 6 | Remisy: 2 | Porażki: 7 | Gole +: 26 | Gole -: 36 | Bilans: -10 |
9. |
LSS GMINY GRODZISK WLKP. GMI |
Mecze: 15 | Punkty: 13 | Wygrane: 4 | Remisy: 1 | Porażki: 10 | Gole +: 31 | Gole -: 36 | Bilans: -5 |
10. |
KARPIK KOPANICA KAR |
Mecze: 15 | Punkty: 10 | Wygrane: 3 | Remisy: 1 | Porażki: 11 | Gole +: 26 | Gole -: 43 | Bilans: -17 |
11. |
PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA II PŁO |
Mecze: 15 | Punkty: 7 | Wygrane: 5 | Remisy: 1 | Porażki: 9 | Gole +: 38 | Gole -: 46 | Bilans: -8 |
12. |
PIAST JABŁONNA PIA |
Mecze: 15 | Punkty: 7 | Wygrane: 2 | Remisy: 1 | Porażki: 12 | Gole +: 24 | Gole -: 74 | Bilans: -50 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 17:00 |
Data:: 03.09.2023 |
Godzina: 17:00 | Status: 2 |
BŁYSKAWICA JAROMIERZ BŁY 2:2
PIECZARKA WIELICHOWO PIE |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 03.09.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 2 |
ORZEŁ ROSTARZEWO ORZ 3:6
PROMIEŃ OPALENICA PRO |
Rozegrany |
Godzina: 13:30 |
Data:: 03.09.2023 |
Godzina: 13:30 | Status: 2 |
PIAST JABŁONNA PIA 0:5
BORUSJA BORUJA KOŚCIELNA BOR |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 02.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 2 |
CZANTORIA GOŚCIESZYN CZA 2:0
KARPIK KOPANICA KAR |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 02.09.2023 |
Godzina: 16:00 | Status: 2 |
BŁĘDNO NĄDNIA BŁĘ 2:0
LZS WĄSOWO LZS |
Rozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 01.09.2023 |
Godzina: 18:00 | Status: 2 |
PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA II PŁO 3:2
LSS GMINY GRODZISK WLKP. GMI |
Rozegrany |