Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
GKS KRZEMIENIEWO GKS |
Mecze: 16 | Punkty: 43 | Wygrane: 14 | Remisy: 1 | Porażki: 1 | Gole +: 58 | Gole -: 21 | Bilans: 37 |
2. |
BRENEWIA WIJEWO II BRE |
Mecze: 16 | Punkty: 33 | Wygrane: 11 | Remisy: 0 | Porażki: 5 | Gole +: 49 | Gole -: 34 | Bilans: 15 |
3. |
KORONA WILKOWICE II KOR |
Mecze: 15 | Punkty: 30 | Wygrane: 10 | Remisy: 0 | Porażki: 5 | Gole +: 40 | Gole -: 22 | Bilans: 18 |
4. |
ISKRA DŁUGIE STARE ISK |
Mecze: 15 | Punkty: 28 | Wygrane: 9 | Remisy: 1 | Porażki: 5 | Gole +: 48 | Gole -: 29 | Bilans: 19 |
5. |
PKS RACOT TUREW II PKS |
Mecze: 16 | Punkty: 25 | Wygrane: 8 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 39 | Gole -: 28 | Bilans: 11 |
6. |
SPORTING PRZEMĘT SPO |
Mecze: 15 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 46 | Gole -: 37 | Bilans: 9 |
7. |
SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE SOK |
Mecze: 15 | Punkty: 22 | Wygrane: 6 | Remisy: 4 | Porażki: 5 | Gole +: 35 | Gole -: 33 | Bilans: 2 |
8. |
KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA KOR |
Mecze: 14 | Punkty: 19 | Wygrane: 6 | Remisy: 1 | Porażki: 7 | Gole +: 36 | Gole -: 37 | Bilans: -1 |
9. |
RYDZYNIAK RYDZYNA II RKS |
Mecze: 16 | Punkty: 16 | Wygrane: 4 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 28 | Gole -: 43 | Bilans: -15 |
10. |
WARTA ŚREM AMICUS MÓRKA II WAR |
Mecze: 15 | Punkty: 15 | Wygrane: 5 | Remisy: 0 | Porażki: 10 | Gole +: 31 | Gole -: 40 | Bilans: -9 |
11. |
POGOŃ 1929 ŚMIGIEL II POG |
Mecze: 15 | Punkty: 11 | Wygrane: 3 | Remisy: 2 | Porażki: 10 | Gole +: 21 | Gole -: 49 | Bilans: -28 |
12. |
HELIOS BUCZ II HEL |
Mecze: 14 | Punkty: 1 | Wygrane: 0 | Remisy: 1 | Porażki: 13 | Gole +: 12 | Gole -: 70 | Bilans: -58 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 14:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
BRENEWIA WIJEWO II BRE 4:1
POGOŃ 1929 ŚMIGIEL II POG |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
RYDZYNIAK RYDZYNA II RKS 1:4
PKS RACOT TUREW II PKS |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
KORONA WILKOWICE II KOR 2:1
WARTA ŚREM AMICUS MÓRKA II WAR |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 29.10.2023 |
Godzina: 11:00 | Status: 10 |
ISKRA DŁUGIE STARE ISK 2:2
SOKÓŁ WŁOSZAKOWICE SOK |
Rozegrany |
Godzina: 14:30 |
Data:: 28.10.2023 |
Godzina: 14:30 | Status: 10 |
KORMORAN ŚWIĘCIECHOWA KOR 4:1
SPORTING PRZEMĘT SPO |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 28.10.2023 |
Godzina: 14:00 | Status: 10 |
GKS KRZEMIENIEWO GKS 8:0
HELIOS BUCZ II HEL |
Rozegrany |