Rozgrywki

Tabela - Piąta liga "Red Box" Grupa 2

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remisy Porażki Gole + Gole - Bilans

1.

LKS ŚLESIN

SMS

Mecze: 26 Punkty: 60 Wygrane: 19 Remisy: 3 Porażki: 4 Gole +: 84 Gole -: 25 Bilans: 59

2.

GÓRNIK KONIN

GÓR

Mecze: 25 Punkty: 57 Wygrane: 18 Remisy: 3 Porażki: 4 Gole +: 76 Gole -: 16 Bilans: 60

3.

AVIA KAMIONKI

AVI

Mecze: 25 Punkty: 57 Wygrane: 18 Remisy: 3 Porażki: 4 Gole +: 72 Gole -: 37 Bilans: 35

4.

POLONIA GOLINA

POL

Mecze: 25 Punkty: 56 Wygrane: 18 Remisy: 2 Porażki: 5 Gole +: 76 Gole -: 28 Bilans: 48

5.

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Mecze: 25 Punkty: 52 Wygrane: 17 Remisy: 1 Porażki: 7 Gole +: 57 Gole -: 30 Bilans: 27

6.

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Mecze: 25 Punkty: 42 Wygrane: 12 Remisy: 6 Porażki: 7 Gole +: 64 Gole -: 45 Bilans: 19

7.

OLIMPIA KOŁO

OLI

Mecze: 25 Punkty: 39 Wygrane: 11 Remisy: 6 Porażki: 8 Gole +: 55 Gole -: 42 Bilans: 13

8.

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Mecze: 25 Punkty: 38 Wygrane: 11 Remisy: 5 Porażki: 9 Gole +: 43 Gole -: 38 Bilans: 5

9.

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Mecze: 25 Punkty: 37 Wygrane: 11 Remisy: 4 Porażki: 10 Gole +: 56 Gole -: 42 Bilans: 14

10.

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Mecze: 25 Punkty: 34 Wygrane: 11 Remisy: 1 Porażki: 13 Gole +: 51 Gole -: 56 Bilans: -5

11.

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Mecze: 25 Punkty: 29 Wygrane: 7 Remisy: 8 Porażki: 10 Gole +: 35 Gole -: 39 Bilans: -4

12.

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Mecze: 25 Punkty: 26 Wygrane: 8 Remisy: 2 Porażki: 15 Gole +: 33 Gole -: 61 Bilans: -28

13.

GKS DOPIEWO

GKS

Mecze: 25 Punkty: 19 Wygrane: 6 Remisy: 1 Porażki: 18 Gole +: 38 Gole -: 75 Bilans: -37

14.

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Mecze: 25 Punkty: 12 Wygrane: 3 Remisy: 3 Porażki: 19 Gole +: 29 Gole -: 95 Bilans: -66

15.

AP REISSA POZNAŃ

APR

Mecze: 26 Punkty: 10 Wygrane: 3 Remisy: 1 Porażki: 22 Gole +: 34 Gole -: 98 Bilans: -64

16.

SKP SŁUPCA

SKP

Mecze: 25 Punkty: 7 Wygrane: 0 Remisy: 7 Porażki: 18 Gole +: 19 Gole -: 95 Bilans: -76

Wyniki

Data Godzina Mecz Status
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

SKP SŁUPCA

SKP

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

AVIA KAMIONKI

AVI

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

GÓRNIK KONIN

GÓR

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

AP REISSA POZNAŃ

APR

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

GKS DOPIEWO

GKS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Nierozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 19.06.2024

Godzina: 18:30 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Nierozegrany
Godzina: 19:55

Data:: 15.06.2024

Godzina: 19:55 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

LKS ŚLESIN

SMS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

OLIMPIA KOŁO

OLI

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

AP REISSA POZNAŃ

APR

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Nierozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 13:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

GKS DOPIEWO

GKS

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

GÓRNIK KONIN

GÓR

Nierozegrany
Godzina: 00:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 00:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

POLONIA GOLINA

POL

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 09.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

SKP SŁUPCA

SKP

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

POLONIA GOLINA

POL

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Nierozegrany
Godzina: 00:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 00:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

AP REISSA POZNAŃ

APR

Nierozegrany
Godzina: 00:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 00:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

AVIA KAMIONKI

AVI

Nierozegrany
Godzina: 00:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 00:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Nierozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 02.06.2024

Godzina: 19:00 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

GÓRNIK KONIN

GÓR

Nierozegrany
Godzina: 13:35

Data:: 02.06.2024

Godzina: 13:35 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Nierozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 02.06.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

LKS ŚLESIN

SMS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

OLIMPIA KOŁO

OLI

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

GKS DOPIEWO

GKS

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Nierozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

POLONIA GOLINA

POL

Nierozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Nierozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

AVIA KAMIONKI

AVI

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Nierozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 19.05.2024

Godzina: 17:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

4:2

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 19.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

5:0

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 19:55

Data:: 18.05.2024

Godzina: 19:55 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

4:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

3:2

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

2:1

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

3:2

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

4:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

3:1

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 18:15

Data:: 15.05.2024

Godzina: 18:15 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

6:3

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:0

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

3:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

0:3

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

4:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

3:1

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

0:2

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

3:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

1:2

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 19:55

Data:: 05.05.2024

Godzina: 19:55 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

2:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 05.05.2024

Godzina: 17:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

2:4

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

3:0

LKS ŚLESIN

SMS

Walkower
Godzina: 15:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

1:2

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

1:1

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

0:5

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

5:3

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

7:1

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 17:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:5

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

0:0

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 20:15

Data:: 27.04.2024

Godzina: 20:15 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

0:3

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 17:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

1:1

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

1:0

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

3:1

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

1:4

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

1:0

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 21.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

1:3

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

2:2

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

6:1

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

6:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

0:2

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

2:2

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

0:1

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 11:20

Data:: 20.04.2024

Godzina: 11:20 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

0:1

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 13:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:2

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

3:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 20:15

Data:: 13.04.2024

Godzina: 20:15 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

3:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 16:30

Data:: 13.04.2024

Godzina: 16:30 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

5:0

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

3:3

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

4:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

0:8

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

0:4

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 07.04.2024

Godzina: 17:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

2:4

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

2:0

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

4:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

4:1

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

4:2

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 13:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

1:3

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

4:0

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 05.04.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

4:1

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 16:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

1:2

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

0:7

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

2:3

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

0:5

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:2

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

2:1

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

2:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

1:3

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 19:45

Data:: 23.03.2024

Godzina: 19:45 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

1:0

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 18:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

1:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:30 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

4:5

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

1:1

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

2:1

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

6:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

2:1

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

2:2

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 17.03.2024

Godzina: 17:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

0:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 17.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:1

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 17.03.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

3:3

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 20:15

Data:: 16.03.2024

Godzina: 20:15 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

2:2

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

0:5

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

0:3

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

1:4

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

0:1

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 26.11.2023

Godzina: 18:00 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

5:2

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 23.11.2023

Godzina: 18:30 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

9:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 22.11.2023

Godzina: 18:30 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

1:5

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 17:15

Data:: 19.11.2023

Godzina: 17:15 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

1:6

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 10:30

Data:: 19.11.2023

Godzina: 10:30 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

2:2

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

9:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

0:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

4:0

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 12:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

3:2

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 10:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

0:5

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 17.11.2023

Godzina: 19:00 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

3:0

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 20:00

Data:: 14.11.2023

Godzina: 20:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

7:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 12.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

4:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

6:2

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

4:4

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

2:1

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

0:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

0:1

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 05.11.2023

Godzina: 17:30 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

0:3

OLIMPIA KOŁO

OLI

Walkower
Godzina: 13:00

Data:: 05.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

0:3

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 12:30

Data:: 05.11.2023

Godzina: 12:30 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

1:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 19:45

Data:: 04.11.2023

Godzina: 19:45 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

0:2

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

1:2

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

2:1

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

1:1

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

3:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 29.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

5:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

5:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

2:3

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

1:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

10:1

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

0:2

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 22.10.2023

Godzina: 17:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

2:6

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 22.10.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

2:2

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

2:1

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

0:1

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

0:6

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

4:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

3:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 18.10.2023

Godzina: 18:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

2:7

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 15.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

0:0

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

2:3

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

2:6

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

2:1

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

1:4

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

1:4

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

3:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

0:1

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 08.10.2023

Godzina: 15:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

0:2

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 20:05

Data:: 07.10.2023

Godzina: 20:05 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

2:1

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

0:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

2:2

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

7:1

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

3:3

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

0:3

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 10:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

4:2

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 16:15

Data:: 04.10.2023

Godzina: 16:15 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

0:3

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

0:0

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

4:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

2:0

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

2:4

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

0:1

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 13:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

2:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

1:2

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

7:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 24.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

2:3

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 24.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

1:0

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 24.09.2023

Godzina: 15:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

8:1

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 24.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

3:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 17:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

2:4

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

0:3

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

4:1

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 23.09.2023

Godzina: 15:30 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

6:1

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 20.09.2023

Godzina: 17:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

2:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 17.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

3:1

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 17.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

5:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 20:05

Data:: 16.09.2023

Godzina: 20:05 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

0:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

2:0

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

3:1

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

0:0

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 13:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

0:4

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

0:5

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 10.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

2:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 10.09.2023

Godzina: 15:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

0:5

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

0:5

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

0:2

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

2:2

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

7:1

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 10:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

6:0

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 03.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

1:2

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 14:30

Data:: 03.09.2023

Godzina: 14:30 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

6:4

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 20:05

Data:: 02.09.2023

Godzina: 20:05 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

1:3

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 17:00 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

0:5

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

0:2

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

0:1

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 12:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

0:2

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 01.09.2023

Godzina: 18:30 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

2:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 27.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

0:1

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 27.08.2023

Godzina: 15:30 Status: 

AP REISSA POZNAŃ

APR

1:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 27.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

3:1

GÓRNIK KONIN

GÓR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

5:2

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 15:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

6:0

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

1:1

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 11:00 Status: 

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

7:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 11:00 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

3:0

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

5:1

KS ZJEDNOCZENI TRZEMESZNO

Rozegrany
Godzina: 20:05

Data:: 19.08.2023

Godzina: 20:05 Status: 

PRZEMYSŁAW POZNAŃ

PRZ

0:2

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 17:00 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

1:1

OLIMPIA KOŁO

OLI

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

GKS DOPIEWO

GKS

7:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

0:1

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI

AVI

3:1

POLONIA GOLINA

POL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

SKP SŁUPCA

SKP

2:3

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 18.08.2023

Godzina: 17:30 Status: 

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

0:8

LKS ŚLESIN

SMS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 15:00 Status: 

1922 LECHIA KOSTRZYN

192

0:3

POLONIA ŚRODA WLKP. II

PŚW

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

LKS ŚLESIN

SMS

5:0

SKP SŁUPCA

SKP

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

POLANIN STRZAŁKOWO

POL

3:0

AP REISSA POZNAŃ

APR

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 12:00 Status: 

OLIMPIA KOŁO

OLI

4:2

POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI

POL

Rozegrany
Godzina: 10:30

Data:: 12.08.2023

Godzina: 10:30 Status: 

GÓRNIK KONIN

GÓR

3:0

GKS DOPIEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 19:30

Data:: 11.08.2023

Godzina: 19:30 Status: 

POLONIA GOLINA

POL

0:2

KŁOS ZANIEMYŚL

KŁO

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 11.08.2023

Godzina: 18:30 Status: 

MEBLORZ SWARZĘDZ

MEB

1:3

AVIA KAMIONKI

AVI

Rozegrany

Strzelcy

WZPN wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych, funkcjonalnych, oraz do personalizacji reklam. Klikając „akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień lub opuszczenie serwisu. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Cookies zawartą w Polityce Prywatności..

Akceptuję Ustawienia cookies

Ustawienia cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić wrażenia podczas poruszania się po witrynie. Spośród nich pliki cookie, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny. Używamy również plików cookie stron trzecich, które pomagają nam analizować i rozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej witryny. Te pliki cookie będą przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą. Masz również możliwość rezygnacji z tych plików cookie. Jednak rezygnacja z niektórych z tych plików cookie może wpłynąć na wygodę przeglądania.