Rozgrywki

Tabela - Piąta liga "Red Box" Grupa 1

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remisy Porażki Gole + Gole - Bilans

1.

PIAST KOBYLNICA

PIA

Mecze: 28 Punkty: 62 Wygrane: 19 Remisy: 5 Porażki: 4 Gole +: 76 Gole -: 31 Bilans: 45

2.

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Mecze: 28 Punkty: 62 Wygrane: 19 Remisy: 5 Porażki: 4 Gole +: 64 Gole -: 34 Bilans: 30

3.

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Mecze: 28 Punkty: 57 Wygrane: 17 Remisy: 6 Porażki: 5 Gole +: 88 Gole -: 39 Bilans: 49

4.

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Mecze: 28 Punkty: 52 Wygrane: 16 Remisy: 4 Porażki: 8 Gole +: 68 Gole -: 37 Bilans: 31

5.

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Mecze: 28 Punkty: 51 Wygrane: 15 Remisy: 6 Porażki: 7 Gole +: 64 Gole -: 45 Bilans: 19

6.

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Mecze: 28 Punkty: 50 Wygrane: 14 Remisy: 8 Porażki: 6 Gole +: 66 Gole -: 45 Bilans: 21

7.

KP PIŁA

KPP

Mecze: 28 Punkty: 47 Wygrane: 14 Remisy: 5 Porażki: 9 Gole +: 65 Gole -: 48 Bilans: 17

8.

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Mecze: 28 Punkty: 43 Wygrane: 13 Remisy: 4 Porażki: 11 Gole +: 80 Gole -: 65 Bilans: 15

9.

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Mecze: 28 Punkty: 34 Wygrane: 9 Remisy: 7 Porażki: 12 Gole +: 41 Gole -: 62 Bilans: -21

10.

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Mecze: 28 Punkty: 33 Wygrane: 10 Remisy: 3 Porażki: 15 Gole +: 48 Gole -: 73 Bilans: -25

11.

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Mecze: 28 Punkty: 30 Wygrane: 7 Remisy: 9 Porażki: 12 Gole +: 48 Gole -: 66 Bilans: -18

12.

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Mecze: 28 Punkty: 27 Wygrane: 7 Remisy: 6 Porażki: 15 Gole +: 44 Gole -: 75 Bilans: -31

13.

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Mecze: 28 Punkty: 27 Wygrane: 7 Remisy: 6 Porażki: 15 Gole +: 40 Gole -: 61 Bilans: -21

14.

SPARTA OBORNIKI

SPA

Mecze: 28 Punkty: 21 Wygrane: 5 Remisy: 6 Porażki: 17 Gole +: 36 Gole -: 59 Bilans: -23

15.

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Mecze: 28 Punkty: 21 Wygrane: 6 Remisy: 3 Porażki: 19 Gole +: 38 Gole -: 70 Bilans: -32

16.

POLONIA JASTROWIE

POL

Mecze: 28 Punkty: 12 Wygrane: 3 Remisy: 3 Porażki: 22 Gole +: 36 Gole -: 92 Bilans: -56

Wyniki

Data Godzina Mecz Status
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

POLONIA JASTROWIE

POL

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

PIAST KOBYLNICA

PIA

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 22.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Nierozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 16.06.2024

Godzina: 12:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Nierozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 17:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Nierozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 17:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

SPARTA OBORNIKI

SPA

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Nierozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

POLONIA JASTROWIE

POL

Nierozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

KP PIŁA

KPP

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Nierozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 12.06.2024

Godzina: 19:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

1:1

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 09.06.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

5:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 17:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

9:2

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

1:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 14:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

2:1

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

0:3

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 12:30

Data:: 08.06.2024

Godzina: 12:30 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

3:0

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

2:3

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 17:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

4:1

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

3:6

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

1:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

2:3

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

2:1

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 30.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

5:1

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

4:0

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

1:2

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

4:2

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

1:2

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

1:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

5:1

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

2:3

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

5:1

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

6:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

2:1

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 19.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

5:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

2:4

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

2:3

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

6:0

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

0:2

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 17.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

3:1

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 17.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

3:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

5:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

1:5

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

3:0

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

2:0

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

2:1

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

0:1

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

0:0

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

3:0

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

5:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 13:30

Data:: 04.05.2024

Godzina: 13:30 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

1:3

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

4:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

1:3

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

2:3

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

4:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:4

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 30.04.2024

Godzina: 18:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

1:0

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

6:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 19:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

4:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

7:0

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

0:2

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

2:0

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

2:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

2:0

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

6:0

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 21.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

2:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

3:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

1:1

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

0:4

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

2:4

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

3:0

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

0:6

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

0:1

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

2:2

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

2:2

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

2:1

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

3:0

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

6:1

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

3:4

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

5:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

3:4

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 07.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

1:2

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 07.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

6:1

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

1:1

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

3:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

1:1

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

0:4

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 13:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

1:1

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

2:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

1:2

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

1:1

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

3:0

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

0:2

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

8:1

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 12:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

4:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 12:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

4:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

2:1

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

2:2

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

3:2

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 16:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

2:0

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:0

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

3:4

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

3:3

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

4:1

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

3:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 17.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

3:2

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 17.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

1:0

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

0:1

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

0:2

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

1:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

0:3

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

4:2

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 16.03.2024

Godzina: 12:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

0:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 09.03.2024

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

0:1

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 25.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

0:6

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 25.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

2:1

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 13:30

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:30 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

1:0

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 13:30

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:30 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

7:2

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

3:3

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

4:1

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

2:1

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

3:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 18.11.2023

Godzina: 12:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

3:2

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 15.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

0:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 12.11.2023

Godzina: 12:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

1:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

3:1

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

1:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

3:3

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 11.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

1:1

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

2:0

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

3:0

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

3:2

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 14:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

6:2

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 13:30

Data:: 04.11.2023

Godzina: 13:30 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

3:6

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

4:1

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 13:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

3:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 04.11.2023

Godzina: 12:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

1:5

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 14:30

Data:: 29.10.2023

Godzina: 14:30 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

1:1

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 17:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

0:4

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 28.10.2023

Godzina: 15:30 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

2:2

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

5:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

1:1

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

2:0

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:2

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 28.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

2:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 22.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

1:6

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

3:3

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

4:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

0:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

5:0

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

1:1

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:3

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 21.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

6:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 15.10.2023

Godzina: 15:30 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

4:2

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 17:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

2:2

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

1:1

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

0:4

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

0:1

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

2:6

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

1:2

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 14.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

0:4

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 08.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

2:0

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

1:3

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

2:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

2:1

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

1:1

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

0:0

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

3:0

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 07.10.2023

Godzina: 11:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

3:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 01.10.2023

Godzina: 12:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

1:2

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

2:2

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

0:2

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

3:2

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

2:4

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

3:6

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

4:1

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 30.09.2023

Godzina: 12:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

0:3

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 24.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

2:2

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

2:2

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

2:3

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

4:3

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

2:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

1:1

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

5:1

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 23.09.2023

Godzina: 12:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

2:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

4:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

1:2

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

2:2

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

6:1

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

0:1

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

7:1

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

0:2

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 16.09.2023

Godzina: 12:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

2:2

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 10.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ORKAN CHORZEMIN

ORK

2:2

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 09.09.2023

Godzina: 17:30 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

1:0

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

0:2

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

3:0

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

2:0

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

0:5

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

1:2

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 09.09.2023

Godzina: 11:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

7:1

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 03.09.2023

Godzina: 17:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

2:3

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

0:0

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

1:2

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

0:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 15:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

1:2

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

4:1

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 02.09.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

1:1

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 12:30

Data:: 02.09.2023

Godzina: 12:30 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

1:3

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 15:30

Data:: 27.08.2023

Godzina: 15:30 Status: 

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

0:1

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 27.08.2023

Godzina: 15:00 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

1:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 18:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

2:0

KP PIŁA

KPP

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 17:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

4:1

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

0:3

PIAST KOBYLNICA

PIA

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 13:00 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

1:4

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 26.08.2023

Godzina: 11:00 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

2:5

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

3:1

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

4:2

WEŁNA SKOKI

WEŁ

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

2:1

SPARTA OBORNIKI

SPA

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

1:7

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

POLONIA JASTROWIE

POL

2:4

KORONA STRÓŻEWO

KOR

Rozegrany
Godzina: 14:30

Data:: 19.08.2023

Godzina: 14:30 Status: 

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

2:3

KŁOS BUDZYŃ

BKS

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 12:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

2:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 19.08.2023

Godzina: 11:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

2:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 15.08.2023

Godzina: 12:00 Status: 

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

3:0

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 12.08.2023

Godzina: 17:30 Status: 

KORONA STRÓŻEWO

KOR

0:2

ZAMEK GOŁAŃCZ

ZAM

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 17:00 Status: 

SPARTA SZAMOTUŁY

SPA

2:2

NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.

NAS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

WARTA MIĘDZYCHÓD

WAR

1:1

ORKAN CHORZEMIN

ORK

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 16:00 Status: 

KP PIŁA

KPP

2:2

SOKÓŁ PNIEWY

SKP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 15:00 Status: 

WEŁNA SKOKI

WEŁ

4:0

POLONIA JASTROWIE

POL

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 12.08.2023

Godzina: 14:00 Status: 

PIAST KOBYLNICA

PIA

2:2

LUBUSZANIN TRZCIANKA

LUB

Rozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 11.08.2023

Godzina: 19:00 Status: 

KŁOS BUDZYŃ

BKS

0:2

LEŚNIK MARGONIN

LEŚ

Rozegrany
Godzina: 18:30

Data:: 11.08.2023

Godzina: 18:30 Status: 

SPARTA OBORNIKI

SPA

0:6

PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA

PŁO

Rozegrany

Strzelcy

WZPN wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych, funkcjonalnych, oraz do personalizacji reklam. Klikając „akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień lub opuszczenie serwisu. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Cookies zawartą w Polityce Prywatności..

Akceptuję Ustawienia cookies

Ustawienia cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić wrażenia podczas poruszania się po witrynie. Spośród nich pliki cookie, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny. Używamy również plików cookie stron trzecich, które pomagają nam analizować i rozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej witryny. Te pliki cookie będą przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą. Masz również możliwość rezygnacji z tych plików cookie. Jednak rezygnacja z niektórych z tych plików cookie może wpłynąć na wygodę przeglądania.