Rozgrywki
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Wygrane | Remisy | Porażki | Gole + | Gole - | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
ANTARES ZALASEWO ANT |
Mecze: 18 | Punkty: 46 | Wygrane: 15 | Remisy: 1 | Porażki: 2 | Gole +: 98 | Gole -: 24 | Bilans: 74 |
2. |
POZNAŃ FC PFC |
Mecze: 18 | Punkty: 46 | Wygrane: 15 | Remisy: 1 | Porażki: 2 | Gole +: 81 | Gole -: 27 | Bilans: 54 |
3. |
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Mecze: 18 | Punkty: 45 | Wygrane: 14 | Remisy: 3 | Porażki: 1 | Gole +: 86 | Gole -: 24 | Bilans: 62 |
4. |
KARAMBA GRUSZCZYN |
Mecze: 18 | Punkty: 39 | Wygrane: 12 | Remisy: 3 | Porażki: 3 | Gole +: 51 | Gole -: 29 | Bilans: 22 |
5. |
KS UCHOROWO KSU |
Mecze: 18 | Punkty: 34 | Wygrane: 11 | Remisy: 1 | Porażki: 6 | Gole +: 58 | Gole -: 36 | Bilans: 22 |
6. |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Mecze: 18 | Punkty: 33 | Wygrane: 10 | Remisy: 3 | Porażki: 5 | Gole +: 67 | Gole -: 44 | Bilans: 23 |
7. |
ORŁY PLEWISKA ORP |
Mecze: 18 | Punkty: 22 | Wygrane: 7 | Remisy: 1 | Porażki: 10 | Gole +: 47 | Gole -: 45 | Bilans: 2 |
8. |
AVIA KAMIONKI II AVI |
Mecze: 18 | Punkty: 22 | Wygrane: 6 | Remisy: 4 | Porażki: 8 | Gole +: 35 | Gole -: 38 | Bilans: -3 |
9. |
ODLEW POZNAŃ ODL |
Mecze: 18 | Punkty: 21 | Wygrane: 6 | Remisy: 3 | Porażki: 9 | Gole +: 40 | Gole -: 64 | Bilans: -24 |
10. |
ARKA KIEKRZ ARK |
Mecze: 18 | Punkty: 20 | Wygrane: 5 | Remisy: 5 | Porażki: 8 | Gole +: 32 | Gole -: 58 | Bilans: -26 |
11. |
LKS KICIN LKS |
Mecze: 18 | Punkty: 17 | Wygrane: 5 | Remisy: 2 | Porażki: 11 | Gole +: 34 | Gole -: 65 | Bilans: -31 |
12. |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Mecze: 18 | Punkty: 7 | Wygrane: 2 | Remisy: 1 | Porażki: 15 | Gole +: 23 | Gole -: 70 | Bilans: -47 |
13. |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Mecze: 18 | Punkty: 6 | Wygrane: 1 | Remisy: 3 | Porażki: 14 | Gole +: 20 | Gole -: 67 | Bilans: -47 |
14. |
SKORPION BOGDANOWO |
Mecze: 18 | Punkty: 4 | Wygrane: 1 | Remisy: 1 | Porażki: 16 | Gole +: 19 | Gole -: 100 | Bilans: -81 |
Data | Godzina | Mecz | Status | ||
---|---|---|---|---|---|
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO ARKA KIEKRZ ARK |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU ODLEW POZNAŃ ODL |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN GKS GOLĘCZEWO GKS |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC ORŁY PLEWISKA ORP |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
AVIA KAMIONKI II AVI KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 16.06.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 09.06.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP LKS KICIN LKS |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 09.06.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ SKORPION BOGDANOWO |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 09.06.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD KARAMBA GRUSZCZYN |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 08.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK KS UCHOROWO KSU |
Nierozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 08.06.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS ANTARES ZALASEWO ANT |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 08.06.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 08.06.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL AVIA KAMIONKI II AVI |
Nierozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 02.06.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 02.06.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 01.06.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 01.06.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO ORŁY PLEWISKA ORP |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 01.06.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC GKS GOLĘCZEWO GKS |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 01.06.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN ODLEW POZNAŃ ODL |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 01.06.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU AVIA KAMIONKI II AVI |
Nierozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL SKORPION BOGDANOWO |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD POZNAŃ FC PFC |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ KS UCHOROWO KSU |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP ARKA KIEKRZ ARK |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS LKS KICIN LKS |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 26.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL ANTARES ZALASEWO ANT |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 25.05.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
AVIA KAMIONKI II AVI KARAMBA GRUSZCZYN |
Nierozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 19.05.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT AVIA KAMIONKI II AVI |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 19.05.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 19.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ ORŁY PLEWISKA ORP |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 18.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 18.05.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO GKS GOLĘCZEWO GKS |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 18.05.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU KARAMBA GRUSZCZYN |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 18.05.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC ODLEW POZNAŃ ODL |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 12.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
AVIA KAMIONKI II AVI POZNAŃ FC PFC |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 12.05.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP KS UCHOROWO KSU |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 12.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 12.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL LKS KICIN LKS |
Nierozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 11.05.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS ARKA KIEKRZ ARK |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 11.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Nierozegrany |
Godzina: 00:00 |
Data:: 11.05.2024 |
Godzina: 00:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN ANTARES ZALASEWO ANT |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 05.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC KARAMBA GRUSZCZYN |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 05.05.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS AVIA KAMIONKI II AVI |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 05.05.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 05.05.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ GKS GOLĘCZEWO GKS |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 04.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU ANTARES ZALASEWO ANT |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 04.05.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Nierozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 04.05.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO ODLEW POZNAŃ ODL |
Nierozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT POZNAŃ FC PFC |
Nierozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
AVIA KAMIONKI II AVI SKORPION BOGDANOWO |
Nierozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN LKS KICIN LKS |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL KS UCHOROWO KSU |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL ARKA KIEKRZ ARK |
Nierozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 28.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Nierozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 27.04.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS ORŁY PLEWISKA ORP |
Nierozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 21.04.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS 0:8
ANTARES ZALASEWO ANT |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 21.04.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP 8:1
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 21.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ 0:0
ODLEW POZNAŃ ODL |
Rozegrany |
Godzina: 20:00 |
Data:: 20.04.2024 |
Godzina: 20:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 4:4
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 20.04.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK 2:2
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 20.04.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU 1:2
POZNAŃ FC PFC |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 20.04.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO 0:7
KARAMBA GRUSZCZYN |
Rozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT 14:0
SKORPION BOGDANOWO |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
AVIA KAMIONKI II AVI 5:0
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN 5:1
ARKA KIEKRZ ARK |
Rozegrany |
Godzina: 12:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 12:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 6:1
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL 2:2
ORŁY PLEWISKA ORP |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 14.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC 6:2
LKS KICIN LKS |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 13.04.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS 3:1
KS UCHOROWO KSU |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP 3:1
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ 0:2
KARAMBA GRUSZCZYN |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 07.04.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 4:5
ODLEW POZNAŃ ODL |
Rozegrany |
Godzina: 17:30 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 17:30 | Status: |
SKORPION BOGDANOWO 0:8
POZNAŃ FC PFC |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
ARKA KIEKRZ ARK 0:3
ANTARES ZALASEWO ANT |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU 3:6
LKS KICIN LKS |
Rozegrany |
Godzina: 14:00 |
Data:: 06.04.2024 |
Godzina: 14:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS 8:1
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
KARAMBA GRUSZCZYN 3:1
ORŁY PLEWISKA ORP |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD 2:4
KS UCHOROWO KSU |
Rozegrany |
Godzina: 13:30 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:30 | Status: |
ANTARES ZALASEWO ANT 6:0
ORŁY KOMORNIKI ORŁ |
Rozegrany |
Godzina: 13:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 13:00 | Status: |
LKS KICIN LKS 3:2
SKORPION BOGDANOWO |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
POZNAŃ FC PFC 4:1
ARKA KIEKRZ ARK |
Rozegrany |
Godzina: 10:00 |
Data:: 30.03.2024 |
Godzina: 10:00 | Status: |
ODLEW POZNAŃ ODL 0:10
GKS GOLĘCZEWO GKS |
Rozegrany |
Godzina: 19:00 |
Data:: 27.03.2024 |
Godzina: 19:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 3:2
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 18:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 18:00 | Status: |
WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO DWL 2:3
KARAMBA GRUSZCZYN |
Rozegrany |
Godzina: 16:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 16:00 | Status: |
LKS KICIN LKS 2:2
ARKA KIEKRZ ARK |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
GKS GOLĘCZEWO GKS 6:2
AVIA KAMIONKI II AVI |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
ORŁY KOMORNIKI ORŁ 2:4
POZNAŃ FC PFC |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
ORŁY PLEWISKA ORP 1:5
ANTARES ZALASEWO ANT |
Rozegrany |
Godzina: 11:00 |
Data:: 24.03.2024 |
Godzina: 11:00 | Status: |
KS DĘBIEC POZNAŃ KSD 0:2
ODLEW POZNAŃ ODL |
Rozegrany |
Godzina: 15:00 |
Data:: 23.03.2024 |
Godzina: 15:00 | Status: |
KS UCHOROWO KSU 4:0
SKORPION BOGDANOWO |
Rozegrany |