Rozgrywki

Tabela - Klasa B "Proton" Grupa 4

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remisy Porażki Gole + Gole - Bilans

1.

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Mecze: 22 Punkty: 57 Wygrane: 18 Remisy: 3 Porażki: 1 Gole +: 104 Gole -: 24 Bilans: 80

2.

ANTARES ZALASEWO

ANT

Mecze: 22 Punkty: 56 Wygrane: 18 Remisy: 2 Porażki: 2 Gole +: 116 Gole -: 27 Bilans: 89

3.

POZNAŃ FC

PFC

Mecze: 22 Punkty: 50 Wygrane: 16 Remisy: 2 Porażki: 4 Gole +: 89 Gole -: 37 Bilans: 52

4.

KARAMBA GRUSZCZYN

Mecze: 22 Punkty: 45 Wygrane: 13 Remisy: 6 Porażki: 3 Gole +: 59 Gole -: 35 Bilans: 24

5.

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Mecze: 22 Punkty: 43 Wygrane: 13 Remisy: 4 Porażki: 5 Gole +: 85 Gole -: 51 Bilans: 34

6.

KS UCHOROWO

KSU

Mecze: 22 Punkty: 36 Wygrane: 11 Remisy: 3 Porażki: 8 Gole +: 65 Gole -: 50 Bilans: 15

7.

LKS KICIN

LKS

Mecze: 22 Punkty: 27 Wygrane: 8 Remisy: 3 Porażki: 11 Gole +: 47 Gole -: 70 Bilans: -23

8.

AVIA KAMIONKI II

AVI

Mecze: 22 Punkty: 26 Wygrane: 7 Remisy: 5 Porażki: 10 Gole +: 48 Gole -: 53 Bilans: -5

9.

ORŁY PLEWISKA

ORP

Mecze: 22 Punkty: 24 Wygrane: 7 Remisy: 3 Porażki: 12 Gole +: 55 Gole -: 59 Bilans: -4

10.

ARKA KIEKRZ

ARK

Mecze: 22 Punkty: 23 Wygrane: 6 Remisy: 5 Porażki: 11 Gole +: 37 Gole -: 75 Bilans: -38

11.

ODLEW POZNAŃ

ODL

Mecze: 22 Punkty: 21 Wygrane: 6 Remisy: 3 Porażki: 13 Gole +: 46 Gole -: 77 Bilans: -31

12.

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Mecze: 22 Punkty: 11 Wygrane: 2 Remisy: 5 Porażki: 15 Gole +: 27 Gole -: 78 Bilans: -51

13.

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Mecze: 22 Punkty: 10 Wygrane: 3 Remisy: 1 Porażki: 18 Gole +: 28 Gole -: 80 Bilans: -52

14.

SKORPION BOGDANOWO

Mecze: 22 Punkty: 10 Wygrane: 3 Remisy: 1 Porażki: 18 Gole +: 24 Gole -: 114 Bilans: -90

Wyniki

Data Godzina Mecz Status
Godzina: 16:00

Data:: 16.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

ARKA KIEKRZ

ARK

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 16.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI II

AVI

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Nierozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 16.06.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

ORŁY PLEWISKA

ORP

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

ODLEW POZNAŃ

ODL

Nierozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 14:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Nierozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 15.06.2024

Godzina: 12:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 09.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

KARAMBA GRUSZCZYN

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 09.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

LKS KICIN

LKS

Nierozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 09.06.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

SKORPION BOGDANOWO

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

KS UCHOROWO

KSU

Nierozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 14:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

ANTARES ZALASEWO

ANT

Nierozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 10:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Nierozegrany
Godzina: 00:00

Data:: 08.06.2024

Godzina: 00:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

AVIA KAMIONKI II

AVI

Nierozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 02.06.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

ODLEW POZNAŃ

ODL

Nierozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 02.06.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Nierozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 02.06.2024

Godzina: 10:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

AVIA KAMIONKI II

AVI

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 01.06.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

ORŁY PLEWISKA

ORP

Nierozegrany
Godzina: 20:45

Data:: 29.05.2024

Godzina: 20:45 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

POZNAŃ FC

PFC

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

KS UCHOROWO

KSU

Nierozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI II

AVI

KARAMBA GRUSZCZYN

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

ARKA KIEKRZ

ARK

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

LKS KICIN

LKS

Nierozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 26.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

ANTARES ZALASEWO

ANT

Nierozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 25.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

SKORPION BOGDANOWO

Nierozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 19.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

4:0

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 19.05.2024

Godzina: 12:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

4:2

ODLEW POZNAŃ

ODL

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 19.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

2:2

ORŁY PLEWISKA

ORP

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

1:9

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

3:3

KARAMBA GRUSZCZYN

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 18.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

0:5

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 20:00

Data:: 17.05.2024

Godzina: 20:00 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

8:1

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

1:1

ANTARES ZALASEWO

ANT

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

AVIA KAMIONKI II

AVI

2:2

POZNAŃ FC

PFC

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

3:3

KS UCHOROWO

KSU

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

2:2

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 12.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

2:5

LKS KICIN

LKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 14:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

3:0

ARKA KIEKRZ

ARK

Walkower
Godzina: 10:00

Data:: 11.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

2:1

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 17:00

Data:: 05.05.2024

Godzina: 17:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

1:3

KARAMBA GRUSZCZYN

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 05.05.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

3:2

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 05.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

3:5

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 05.05.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

0:6

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

0:6

ANTARES ZALASEWO

ANT

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

1:3

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 04.05.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

1:0

ODLEW POZNAŃ

ODL

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 18:00 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

3:1

POZNAŃ FC

PFC

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI II

AVI

8:2

SKORPION BOGDANOWO

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

1:1

LKS KICIN

LKS

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 13:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

2:1

KS UCHOROWO

KSU

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

2:3

ARKA KIEKRZ

ARK

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 28.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

1:3

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 27.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

4:0

ORŁY PLEWISKA

ORP

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 21.04.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

0:8

ANTARES ZALASEWO

ANT

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 21.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

8:1

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 21.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

0:0

ODLEW POZNAŃ

ODL

Rozegrany
Godzina: 20:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 20:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

4:4

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

2:2

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

1:2

POZNAŃ FC

PFC

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 20.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

0:7

KARAMBA GRUSZCZYN

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 18:00 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

14:0

SKORPION BOGDANOWO

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

AVIA KAMIONKI II

AVI

5:0

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

5:1

ARKA KIEKRZ

ARK

Rozegrany
Godzina: 12:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 12:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

6:1

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

2:2

ORŁY PLEWISKA

ORP

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 14.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

6:2

LKS KICIN

LKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 13.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

3:1

KS UCHOROWO

KSU

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 07.04.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

3:1

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 07.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

0:2

KARAMBA GRUSZCZYN

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 07.04.2024

Godzina: 10:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

4:5

ODLEW POZNAŃ

ODL

Rozegrany
Godzina: 17:30

Data:: 06.04.2024

Godzina: 17:30 Status: 

SKORPION BOGDANOWO

0:8

POZNAŃ FC

PFC

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 16:00 Status: 

ARKA KIEKRZ

ARK

0:3

ANTARES ZALASEWO

ANT

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

3:6

LKS KICIN

LKS

Rozegrany
Godzina: 14:00

Data:: 06.04.2024

Godzina: 14:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

8:1

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 16:00 Status: 

KARAMBA GRUSZCZYN

3:1

ORŁY PLEWISKA

ORP

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

2:4

KS UCHOROWO

KSU

Rozegrany
Godzina: 13:30

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:30 Status: 

ANTARES ZALASEWO

ANT

6:0

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

Rozegrany
Godzina: 13:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 13:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

3:2

SKORPION BOGDANOWO

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

POZNAŃ FC

PFC

4:1

ARKA KIEKRZ

ARK

Rozegrany
Godzina: 10:00

Data:: 30.03.2024

Godzina: 10:00 Status: 

ODLEW POZNAŃ

ODL

0:10

GKS GOLĘCZEWO

GKS

Rozegrany
Godzina: 19:00

Data:: 27.03.2024

Godzina: 19:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

3:2

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 18:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 18:00 Status: 

WIARA LECHA POZNAŃ II ROBAKOWO

DWL

2:3

KARAMBA GRUSZCZYN

Rozegrany
Godzina: 16:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 16:00 Status: 

LKS KICIN

LKS

2:2

ARKA KIEKRZ

ARK

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

GKS GOLĘCZEWO

GKS

6:2

AVIA KAMIONKI II

AVI

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

ORŁY KOMORNIKI

ORŁ

2:4

POZNAŃ FC

PFC

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

ORŁY PLEWISKA

ORP

1:5

ANTARES ZALASEWO

ANT

Rozegrany
Godzina: 11:00

Data:: 24.03.2024

Godzina: 11:00 Status: 

KS DĘBIEC POZNAŃ

KSD

0:2

ODLEW POZNAŃ

ODL

Rozegrany
Godzina: 15:00

Data:: 23.03.2024

Godzina: 15:00 Status: 

KS UCHOROWO

KSU

4:0

SKORPION BOGDANOWO

Rozegrany

Strzelcy

WZPN wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych, funkcjonalnych, oraz do personalizacji reklam. Klikając „akceptuję” wyrażają Państwo zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień lub opuszczenie serwisu. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Cookies zawartą w Polityce Prywatności..

Akceptuję Ustawienia cookies

Ustawienia cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić wrażenia podczas poruszania się po witrynie. Spośród nich pliki cookie, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny. Używamy również plików cookie stron trzecich, które pomagają nam analizować i rozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej witryny. Te pliki cookie będą przechowywane w Twojej przeglądarce tylko za Twoją zgodą. Masz również możliwość rezygnacji z tych plików cookie. Jednak rezygnacja z niektórych z tych plików cookie może wpłynąć na wygodę przeglądania.